Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van így értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van így értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ha hetente csak 1-2x tudunk találkozni hosszabb időre (pár óra), illetve nagyjából minden nap egy fél órára. (Nem valószínű, hogy a kialakult helyzet megváltozna a közeljövőben.)
2017. ápr. 2. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és meg tudtok bízni egymásban, van értelme, persze ezt nektek kell eldönteni, hogy fogjátok érezni idővel. Viszont manapság egy normális párkapcsolatot kialakítani borzasztó nehéz. Úgyhogy én amondó vagyok, adj neki időt és egy esélyt.
2017. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is kb ennyit tudunk találkozni, csak a minden napos rész is kimarad... Két éve együtt vagyunk :)
2017. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos lenne a korotok...

De miért ne lenne értelme?

2017. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk. Sajnos én nem érek rá többet találkozni, a minden napos fél óra az ilyen egyetem előtt reggel, vagy két óra között. Mindig panaszkodik, hogy alig találkozunk, meg ha együtt vagyunk akkor valahogy mindig felhozza ilyen kis célzás formájában, hogy például hát már nem is emlékszem hogy nézel ki. Így elgondolkoztam, vajon tényleg ennyire kevés ez, és megéri e így.
2017. ápr. 2. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeret téged, ennyit jelent.

Ha kijösztök és elvagytok megéri. Egyszer vége lesz az egyetemnek. Na csak a mában élj.

2017. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!