Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Megfognak valaha békélni?

Figyelt kérdés
A párom szülei nem akarnak engem elfogadni, egyszer említette, hogy ismerkedünk és teljesen kiakadtak, pedig mindketten fiatal felnõttek vagyunk. Azóta megy a titkolózás szeretjük egymást és örülnénk ha rendben lennének a dolgok a családjainkkal ha velünk örülnének. 20L 24F

2017. okt. 9. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
24F-nek titkolóznia kell hogy kit szeret?? ez eléggé érdekes. Költözzön el a szüleitől, és akkor élhettek szabadon, a szülők meg majd megszokják, vagy nem.
2017. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor, megismerkedtem a férjemmel, a szüleim ki sem állhatták. Mindent megtettek, hogy akadályozzanak minket. Elítélték a külsőségek alapján, majd meg sem akarták igazán ismerni. Ez ment évekig, de nem igazán érdekelt, hogy mit szólnak. Nekem, pokoli volt, de tudtam, hogy ő nekem fontos, így kiálltam érte.


Végül, összeköltöztünk, majd megvolt az eljegyzés.

Kénytelenek voltak belátni, hogy nem ártana megismerniük és elfogadniuk. Az esküvőre már egészen jól kijöttek.


Nem így az anyósommal és a sógornőmmel. (Bár, a sógornőmet a stílusa miatt én is meg tudnám fojtani egy kanál vízben, de elviselem, elég volt a kínos helyzetekből!)


Beletelt 8 évbe, mikor, rájöttek, hogy nem kellett volna hamar ítélkezniük és csak a külsőségek, a házuk, életkörülményeik, a családja miatt, elítélniük a férjem, mikor ő az egészről nem is tehetett semmit és merőben más ő, mint pl. a családja.


Azóta, eltelt 10 év. Az édesanyám odáig van érte, szinte 2. fiának tartja, az édesapámmal meg előszeretettel mennek ki együtt horgászni, vagy sörözgetnek együtt hétvégén.


Holott, ez korábban elképzelhetetlen lett volna, még szinte köszönni sem voltak hajlandóak egymásnak.

2017. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha szeretne a párod, akkor felvállalna és kiállna melletted. Nekem ez a véleményem. Én a helyedben hanyagolnám a dolgot.
2017. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Én a párom szüleivel való 1. találkozáskor szakadt bőrdzsekiben, és olajos farmerben voltam, ezért a szülők eldöntötték, hogy a továbbiakban nem óhajtanak velem kommunikálni. Ezt én magasról. Szeretem a páromat jóban-rosszban, és ő is engem, a többiek meg pukkadjanak meg.
2017. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!