Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt resze valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt resze valaha is narcisztikus parkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Fel eve tart a kapcsolat. Soha nem volt ilyenben meg reszem. Az eleje nagyon jol indult. Ugy ereztem vegre talaltam egy normalis ferfit. Majd egyre durvabb lett a viselkedese. Odaig fajult,hogy ket honap utan letiltottam mindenhonnet es befejeztem vele. Utana teherbe estem es felvettem vele a kapcsolatot. Ugy ereztem,hogy ez olyan dolog amirol tudnia kellett. Ez alkalommal teljesen maskepp viselkedett velem. Vegig tamogott az abortuszba majd miutan meg volt, en beakartam vele ujbol fejezni de nem engedte. Kerlelt,hogy probaljuk meg ujra es ez alkalommal mas lesz. Hittem neki szoval ujbol megprobaltuk. Azota eltelt jo par honap es teljesen ki vagyok:( Allandoan ocsarol es serteget, minden utolso k***nak elmond sot meg annal rosszabbnak is, mindenert bocsantot kell kernem, megcsal de amikor rakerdezek dolgokra akkor en vagyok a hulye es a paranoias, parancsolgat es fenyegetozik.

Kezet nem emelt ram soha de kineznem belole. Nem lakunk egyutt szoval teljesen eltudnek tunni. De nem tudom befejezni :( Manipulal. Neha ad egy kis jot igy maga mellett tud tartani de aztan sarba tipor. Neha mar sirok amiatt,hogy hogyan beszel velem. Van,hogy bocsanatot ker de aztan utana folytatja. Neki alltam szedni nyugtatot mivel nem birok aludni, allandoan feszult ideges vagyok es a panikrohamjaim is vissza tertek. Mit csinalnak? :(


2017. szept. 30. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

amúgy ez nem nárcisztikus kapcsolat,hanem szado-mazo,csak nem testileg hanem lelkileg.

csinálni csináld azt amit akarsz.

viszont az önbüntetés nem vezet fejlődéshez.

vissza akarod venni a kontrolodat de nem megy,ezért megbünteted magad gyógyszerekkel.

valami miatt úgy érzed,hogy megérdemled ezt és nem érdemelsz jobbat.

erre csak azt tudom mondani,hogy minden ember egyelővé tudja tenni magát.

mindenkiben ott van a hatalom lehetősége,hogy ő legyen a győztes,ő legyen az irányító.

de persze van akit az izgat fel ha alárendelt lehet.

2017. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy mit csinálj. Hagyd ott a f*_szba, nem szeret. Nem is értem minek vagy vele... az a néhai egy kis jó nem hiszem, hogy tudná kompenzálni a többi dolgot. Nálam biztos nem tudná ( igaz nem vagyok lány, de akkor is ). Felejtsd el, de ezentúl végleg. Jobbat érdemelsz. Hidd el, hogy van normális fiú, de ő nem az. Nagyon nem.
2017. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. De engem ez nem izgat fel. Sot! Ahogy te is irod vissza akarnam venni a kontrolt de nem tudom.

Amikor ocsarol telefonban mondom,hogy leteszem de befenyit,hogy probaljam csak meg aztan meglatom a kovetkezmenyeit.

Probaltam leblokkolni ujbol mindenhonnet de hianyzik utana. Az amikor kedves es torodo velem. :(

2017. szept. 30. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Együtt laktok? Mert ha nem, talán úgy könnyebb lenne az elszakadás. De mindenképp nagyon erősnek kell lenned, jó volna ha lenne melletted egy támogató szülő vagy barát, aki átsegít a kritikus ponton, amikor visszamennél hozzá, mert olyan ponton vagy, ahol már nem tudsz "józanul" gondolkodni vele kapcsolatban. Ha valóban nárcisztikus személyiség zavaros a párod, tőle ne várd, hogy szakít.
2017. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt benne részem. De az amit te leírsz, teljesen más.
2017. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszolat. Utolso valaszolo irnal privatba nekem es elmondanad a sajat tapasztalatodat?
2017. okt. 1. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De, ez pontosan egy nárcisztikus személyiségzavaros ember. Nekem is volt ilyenben részem sajnos.
2017. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rámírsz, hogy mire vagy kíváncsi, szívesen mesélek...

Egyébként ők sosem kérnek bocsánatot.

Az egyetlen amit tehetsz, hogy minden kapcsolatot megszakítasz vele. Sehol ne tudjon elérni. Aztán egy idő után keres másik áldozatot.

2017. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget, támogatást! Szüleid, barátok, kollégák, vagy akár hasonló sorsú nőktől online fórumokon. Akik ott vannak melletted és támogatnak akkor, amikor elgyengülsz, mert hiányzik.


Nem éltek együtt, így sokkal könnyebb.

Dobd ki a telefonod, vagy add el, cserélj számot, tiltsd le mindenhonnan, Facebook-odat függeszd fel, vagy töröld le végleg, és utazz el legalább pár napra. Tűnj el úgy, hogy esélye se legyen téged keresnie. Akkor te se fogod azt lesni, hogy mikor megy puncsolni és visszakönyörögni magát.

A legjobb lenne anyudnál vagy egy baratnőnél pár nap, aki kontroll alatt tart, meghallgat ezerszer, és le tud foglalni közös programokkal. Mondjuk nem kell senkinek besegíteni egy őszi nagytakarítással? Nem kell egyből wellness hétvégében gondolkodni százezerért.

Pár nap hírzarlat után rájössz, hogy az élet megy tovább, jobb egyedül, és kiegyensúlyozottabb vagy, mint előtte bármikor.

Tudatosan érezd jól magad! Csináld azt, amit szeretsz: kirándulj, bulizz, barátnőzz, filmezz. Főleg, ha van olyan, amiről az ő kedvéért mondtál le. Ez lehet olyan apróság is, hogy dobozból iszod a tejet. :)

Lázadj egy kicsit újra, mint kamaszként, csak most nem a szülők ellen. Hamarabb megtalálod az erős, határozott éned, és el tudod küldeni ezt a bunkót a búsba, ahogy megérdemli.

2017. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!