Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha mást szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mást szeretek, de nem lehetek vele?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs kihez fordulnom ezzel a problémával kapcsolatban, mert próbálkoztam másokkal is beszélni róla, de sajnos senki sem ért meg.:(

Nos 4.5 éve vagyunk együtt párommal, akivel sok jót és rossz dolgot is megéltünk. Az évek alatt rengeteget veszekedtünk, ő nem egyszerű eset, gyakran féltékeny ok nélkül, többször ha épp olyan kedve van akkor csúnyán, bunkón beszél velem vagy viselkedik, volt rá példa hogy szinte megalázott, kellemetlen helyzetbe hozott mások előtt illetve bántott is, amit én részben kiprovokáltam, mert én sem vagyok higgadt természet ezt belátom. Ezek ellenére tudom, hogy ő nagyon szeret. Gyerekkori szerelme is vagyok, 22 éves én 24. Nem számít a kor, de sajnos ez is meglátszik a felfogáson.

Tavaly előtt megkérte a kezem és gyereket is szeretne tőlem nagyon, nekem is minden álmom hogy végre anya lehessek, hisz nincs semmi akadálya, anyagi téren sem. Kivéve hogy lassan 1 éve nem akar összejönni.:( Fiatalok vagyunk még nem sürget a dolog, de nagyon elszomorít.

Az elmúlt pár hónapba történt, hogy az egyik "barátnőm" kikezdett vele, undorító módon jött hozzám mint barátnő közben a pasimmal is akart lenni. Ebből én naív nem sokat vettem észre, csak már visszagondolva. Az egyik nap kezdtem gyanakodni párom telefonjába belenéztem, ahol a csajjal elég intim dolgokról is beszélgettek. A csaj azon volt, hogy szétválasszon minket. Párom pedig mint férfi lettére, hagyta a dolgot sőt még adta is alá a lovat. Élvezte a helyzetet, nem elég hogy megcsalt (hisz ez már ez is szerintem annak számít) hanem még hagyta is hogy ilyen barátnőbe bízzak, ahelyett hogy szolt volna.

Csajtól megszabadultam, ilyen barátra nincs szükség, még volt képe azt mondani nekem hogy csak hülyéskedtek.

Én haza költöztem szüleimhez, hogy nekem kell egy kis szünet. Előjöttek azok a dolgok is, amiket én évek alatt eltűrtem, elnéztem, mindazért mert én így is szeretem, pedig nagyon sokszor megbántott.

Párom nem hagyta annyiba, bocsánatot kért, kimagyarázta, majd szinte könyörgött, hogy bocsássak meg neki, megbánta és jóvá teszi. Én szokásomhoz hívem ezt is elnéztem neki...

Viszont ez idő alatt, az exem felbukkant vagyis nem egészen ex, mert nem jártunk soha, de elég közel kerültünk anno. Akkor a barátnőjét velem csalta. Én butaságot csináltam, mert elkezdtünk beszélgetni, majd találkoztunk is ahol csók is volt. Nagyon szégyelltem magam, mert én ilyet soha nem csináltam. De annyira jól esett, én soha nem éreztem ilyen érzést mint vele. Szerelmet vallott többször nekem, láttam is rajta, hogy nem hazudik.(4.5 év alatt többször keresett csak én mindig leráztam) Mondta, hogy ő azóta is várt rám, hogy mi együtt lehessünk. Én mindig is szerettem volna vele összejönni, de sajnos anno ő nagyon megbántott, mert ígérte, hogy ott hagyja a barátnőjét, de még sem tette meg. Utána nem sokkal jöttem össze a mostani párommal.

Kibékültünk barátommal, de én tovább folytattam a beszélgetést a pasival találkozó több nem volt, hisz ő Németországba él. Közben én rájöttem arra, hogy nem szeretem a páromat, leginkább a szeretet és a megszokás ami erősebb lett.

Végül én elmondtam neki mindent. Amitől ő nagyon kikészült, hányt sírt az idegtől, nem akar elveszíteni, olyanokat mondott, hogy megöli akkor magát. (ezt már máskor is hangoztatta)

Rossz volt így látni, de megígérte, hogy megtesz mindent, hogy újra szeressem és boldoggá fog tenni csak ne hagyjam el. Vele maradtam, a pasinak is megmondtam, hogy hagyjuk egymást, szintén hasonlóképpen reagált. Úgy járt, mint anno én, de én ezt nem azért csináltam. Továbbra is várni fog rám ezt mondta és hogy majd idővel rájövök és vele leszek úgy is.

Közben kiderült az is, hogy a párom is csókolózott a csajjal. Nem tudom, hogy valóban így volt, vagy csak azért mondja, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom annyira.

Próbáltam a családommal is beszélni erről, de ők teljesen kiakadtak, hogy lennék képes egy számukra vadidegen pasival csak úgy elmenni ilyen messzire, ők nem bíznak benne, kitudja mit csinál velem messzi országba. Ezen felháborodtam nagyon, hiába mondom ez nem így van én ebbe biztos vagyok, én ismerem, ők láthatatlanba ítélkeznek. Ő 27 éves teljesen más mint a párom, teljesen az ellentettje, más felfogású, komolyabb mondhatni ő olyan pasi, mint az álmaim férfija, biztos vagyok benne, hogy jó lenne minden vele.

Családom nagyon szereti a páromat. De most mit gondoltok legyek együtt valakivel azért mert mások ezt akarják, meg sajnálatból, mert féltem nehogy hülyeséget csináljon? Nehéz megválni tőle, ő nem fogja fel, de én ennek értelmét nem látom, ha közbe meg másra vágyom. :(

Annyira rossz. :(

Mind a kettőnk részéről a bizalom így most már 0-án van, de tisztalappal neki tudunk vágni és folytatnám vele, bízva abba, hogy jó lesz minden, de nem egyszerű, ha másra gondolok. Próbáljam őt elfelejteni?


2017. okt. 9. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszú...
2017. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez mindent elmond rólad:

"Akkor a barátnőjét velem csalta"


Cseberből vederbe.

Figyu, ha te mindig ilyen srácokat fogsz ki, akkor veled valami nem okés.

A másik pasi sem szeret téged! A mostani sem. Mi a fenéért kell neked feltétlen valaki melléd? Hát egyedül nem vagy senki, vagy mi?

Kapd össze magad!

2017. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőt hagyd a fenébe, egyik csalfa hazug dög se ér egy lyukas garast se. Ha nem akarod életed végéig azt játszani, hogy mindenki megcsal mindenkit mindenkivel, akkor zárd le ezt az egész katyvaszt.

A legjobb lenne egy kicsit egyedül, hogy legalább azt tudd, hogy mit akarsz. Akkor jobb esélyekkel indulsz, ha normális párkapcsolatot akarsz.

Hidd el, semmi bajod nem lesz, ha 1-2 hónapig nincs pasid.

2017. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia mint barát írok neked engedd el nem kell aggódnod 24 vagy fiatal ennyi idos vagyok de meg nem is csókolóztam van egy baj hogy amit szeretsz azt ellened használhatják vagy téged ellene igyekezx megtalálni azt akinek ez nem baj mert ami vagy az jelenti az életének a célját kihívást
2017. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Hagyni kéne mindkettőt a fenébe. Meg lennék én egyedül is. Aztán mondjuk később valaki akivel nem ismerjük egymást az alapokkal kezdenénk és semmi múlt nem lenne. Ezen még nem gondolkoztam. :D

Csak bár ezek az érzések múlnának el, meg tudom, hogy egyik se hagyna békén...

2017. okt. 9. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Az akivel 4,5 éve vagy együtt az halott ügy. Neked ő csak másodlagos és csak megszokás amolyan nincs ló jó a szamár is. De soha nem lennél vele boldog.


Ott a másik akivel úgy érzed boldog lennél és ő a tökéletes....de ő messze él....és ez így eléggé halott..... és nem tudni, hogy milyen jövőtök is lehetne együtt.


Az első lazán túl fogsz lépni, a másikon nehezebben, de egyik sem működne.

2017. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A távolság nem lett volna akadály, mert szeretné, hogy kiköltözzek hozzá, nekem is jobb lenne munka szempontjából is. De csak úgy lelépni csapot papot itt hagyni hát nem tudom.. más mint, ha itthon ismerkedünk össze és úgy. Családom is fontos. De így sosem leszek boldog, ha mindig másoknak akarok megfelelni... mert én ilyen vagyok, hogy a családomnak jó legyen, aztán saját magam másodlagos..

Sajnálatból se akarok együtt maradni párommal. Mit tudnék tenni, hogy ne fájjon neki ennyire? Meg felfogja, hogy vége?

2017. okt. 9. 17:59
 8/9 A kérdező kommentje:
*hogy fogja fel, hogy vége?
2017. okt. 9. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
a masik pasival mivan nemetben??biztos h ö vele boldog lennel?
2017. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!