Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Képesek volnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Képesek volnátok beleszeretni egy olyan srácba, akitől nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés

(Nem rólam van szó. :) Hugh Laurienak láttam még évekkel ezelőtt egy kb ilyen témájú filmjét.)


Szóval egy olyan lány, aki szeretne gyereket, a szerelméért el tudná fogadni, hogy minimum saját gyereke nem lehet?


Bónusz kérdés: Egy olyan lány, aki szeretne gyereket, bele tud szeretni egy olyan srácba, aki viszont nemigazán szeretne?


Előre is kösz a válaszokat!


2010. máj. 28. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm családot szeretne a barátja viszont nem.lassan egy évtizede vannak együtt, de még összeházasodni sem házasodhatnak mert a pasi ellenzi a házasságot is.gyerekről meg ne is beszéljek.Mindenki mondja a barátnőmnek h ez így nem jó, és ő is látja mégis annyira szereti a pasit h nem szakít.
2010. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22:22: Csókollak, drága vagy. :)
2010. máj. 28. 22:24
 3/8 A kérdező kommentje:
22:24: Hány évesek?
2010. máj. 28. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eltudnám fogadni azt, hogy ha a páromnak, akit szeretek nem lehet gyermeke, de abba nem tudnék beletörődni jóformán soha, hogy lehet neki, és még sem akar!

A magyarázat egyszerű... az előbbi egy olyan dolog, amiről senki nem tehet. Ettől függetlenül még lehet szeretne gyerkőcöt, csak éppen nem lehet. Ezt ma már jópárféleképpen meg lehet oldani. Próbálkoznánk mindennel a végletekig.

Ha valaki nem akar gyereket, abban benne van, hogy ez agyban és személyiségben dől el... ha egy sráccal ilyen szinten nem egyezik a jövőképünk, akkor nem valószínű hogy komolyan tudnék tervezni vele!

Amúgy én párom hallani sem akart házasságról és gyerekekről, amikor összejöttünk. Most már másfél éve együtt vagyunk és egyre többször említi magától, hogy majd az esküvőn... majd a gyerekünk, stb :)

2010. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Próbálkoznánk mindennel a végletekig."


Na pontosan ez verte szét a filmbeli pár kapcsolatát. :)


Egyébként hogy változott meg a véleménye ennyire?

2010. máj. 28. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

22.28 vagyok. Nem tudom, még fiatal vagyok, de úgy gondolom, hogy ha két ember igazán szereti egymást, és egy közös célért harcol, akkor lehet találni olyan megoldást, ami mindkét félnek megfelel... Márpedig ha együtt élik meg a sikereket és fájdalmakat, nem csak ÉN vagy csak Ő, akkor ez nem szedhet szét egy jól működő kapcsolatot. No meg persze nem szabad elfelejteni éreztetni a meddő férjjel, hogy ha esetleg nem jönne össze semmilyen úton módon, akkor sincs semmi baj... ergo nem szabad annyira erőltetni ezt a dolgot, hogy a férj borzalmasan érezze magát, amiért képtelen boldoggá tenni a feleségét! SZERINTEM...


20 évesek vagyunk mindketten a barátommal. Talán csak öregedett egy évet, nem tudom! :) Tudja hogy nekem mik az álmaim, mekkora családra vágyom stb... ő elfogadta, és egyre inkább hajlik rá. (bár még nem most lesz a megvalósítása:))

2010. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:24 vagyok a lány 28 éves. a pasi pedig pár évvel idősebb
2010. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a srácnak nem lehet gyereke, persze. De ha csak szimplán nem akar: akkor nagy valószínűséggel össze sem jövök vele, mert többek között ez egy olyan dolog, ami számomra fontos és ha falba ütköznék, inkább kerülnék.
2010. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!