Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Inkább vonzz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Inkább vonzz, vagy megijeszt egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Aki nagyon ambíciózus, szép karriert szeretne befutni, mondhatni az okosabb fajtából való. Vannak célkitűzései, amiket mindenáron meg akar valósítani. Az a mottója, hogy határ a csillagos ég. Mindent el lehet érni, csak akarni kell! Talán enyhén munkamániás, de a partnert ezért nem hanyagolná.

A pasikat ez inkább taszítja? Most őszintén hogy álltok egy ilyen emberhez?


2010. máj. 28. 23:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Ha minden okés lenne nála akkor megpróbálnám meghódítani.
2010. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az ilyen csajok hogy állnak az álmodozó, céltudattalanos, egyáltalán nem munkamániás srácokhoz? :D


20F

2010. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj akkor miért ne?

Velem se könnyű együtt lenni.

2010. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

megadnád ennek a lánynak az adatlapját, vagy fényképét és telefonszámát?


leírtak alapján már gerjedek rá :P


20f

2010. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok általában beképzeltek, mert hogy ők tudják mit akarnak meg stb....és szóba se álnak olyanokkal mint pl én "élj a mának"
2010. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Soha egyetlen egy ember nem mondta még rám, hogy beképzelt lennék. És én sem tartom magam annak. Egyszerűen fontosak nekem ezek a dolgok. Azért mert valaki jó és sikeres életet szeretne, nem feltétlenül egomániás.

Persze őszinte véleményt kértem, úgyhogy nem szóltam. :P

2010. máj. 28. 23:48
 7/28 anonim ***** válasza:
pont ezért gerjedek rá, mert nem kapom meg azonnal, hanem használnom kell az eszemet is, hogy szép lassan megszerezzem :)
2010. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert azt vettem észre, hogy inkább menekülnek az ilyenektől.

Nem vagyok csúnya, követem a divatot, sokan meg is néznek érdeklődnek irántam. De ha meghallják, hogy mik a terveim, és látják, hogy nem vagyok egy elveszett lény, inkább továbbállnak...

2010. máj. 28. 23:54
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jó.Legalább nem lóg egész nap a nyakamon,és néhanap még moziba is meghív:).Volt hasonló bnőm.Sokkal egyszerűbb volt az egész kapcsolat.Neki is volt kocsia,lakása egzisztenciája és a kapcsolateleji hajkurászósdit is hamar letudtuk,fél szavakból értettük egymást.
2010. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Alul motivált nihilista, vagyok szerintem érthető, hogy nem nagyon jössz be. Ha azt akarom nézni, hogy valaki egy mókuskerékben kepeszt akkor majd veszek mókust. Egy nőtől én mást várok, de hát ízlések és pofonok kinek mi.
2010. máj. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!