Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul mindig? Vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

Akárkivel randizok, egyből elcsábítom, és fogalmam sincs mivel.. Pár perc beszélgetés után már felizgulnak (pedig nem beszélek szexről akkor), 2. randin esetleg már többet akar.. És ezekből nem csak 1-2 éjszakás kapcsolatok lettek...

És teljesen odavannak, hogy minden izgatja őket bennem..

(pedig szépnek se mondanám magam.. több, mint 90 kg vagyok!)


2010. máj. 28. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha több mint 90 kg vagy akkor én se tudom XDXDXD
2010. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. Tudom, hogy undorító vagyok, mégis totál odavannak értem.. És nem csak 1-2...
2010. máj. 28. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó te szegény:D Biztos jó a dumád akkor meg van önbizalmad. micsoda probléma lehet:)
2010. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem annyira poén.. :P 2. randi után általában kényeztetni akarnak, sok duma szexről..

Néha zavaró

2010. máj. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!