Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rosszul esik, vagy bolhából elefántot csinálok?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni főleg 25-35 közötti férfiaktól.

Megpróbálom röviden leírni a helyzetemet.


Van valaki, akivel nagyon régóta szeretjük egymást, de fizikailag nem vagyunk együtt. Ezt csak azért kellett megemlítenem, mert fontos leszögezni, hogy ez az ő döntése (ami elvileg nemsokára megváltozik).


Az a problémám, hogy túl sok nő veszi körül. Nem mondom, hogy mindegyik odáig van érte, de azért jelentős hányaduk igen. Ebben az egészben csak az zavar, hogy úgy érzem, ő generálja ezeket.

Ugyanis msn-en számos olyan nőnemű partnere van, akit csak így netről ismer, mert felvették őt vmiért. Oké, beszélgetni szabad, nem fogom neki megtiltani. Az viszont iszonyúan zavar, hogy kivétel nélkül mindegyikkel megvolt a telefonszám csere és bizony előfordul, hogy beszélnek ott, vagy sms. Ezek - az elmondása alapján - lelkizős beszélgetések, ahogyan msn-en is. Tőle kérnek általában tanácsot, ő pedig megpróbál segíteni.


Kérdezem én, ez így teljesen normális? Én vagyok a túlzottan féltékeny hülye liba, hogy ennyire bánt engem az, hogy kb vadidegenekkel cserélget számot és ápol ilyen bensőséges viszont?


És természetesen ezek jelentős hányadáról tudomásom sem lenne, ha nem lettem volna éppen hangkapcsolatban vele, amikor valamelyik megcsörgette vagy sms-t küldött neki.


Fiúk/férfiak... mit gondoltok? Ti ha ilyet tennétek, azt milyen indíttatásból?


2011. márc. 23. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát elmondom neked h én ugyanaz vagyok mint a barátod csa 19 évesen:D

és ilyenér nem kell félned h valami gondvan mert én pls olyannak tartom magam aki nem tudja értékelni a dolgokat meg nemis vagyok valami elragadott magamtól pedig azt mondják h helyes vagyok főleg igy ha emo hajból kicsit diszkós lett.

énis segítek mindegyiknek ha tudok.

nem kell ilyenér aggódnod meg kell benne bíznod ha megteheted, bár de ha ez csak ilyen MSN es dolog akkor elég nehéz tudom, engem vertek is már át igy 1 szer kb félévig hülyére vett 1 kamu csaj azt már csak olyannal beszélek akinek van kamja vagy ilyesmi de nem kell semmi rosszra gondolni lehet olyan mint én h szeret velük beszélgetni de a párja az mindig mindenben előnyben van

2011. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy még mindig szerez-e a neten ilyen "barátokat", vagy ezek csak a régen megismert lányok?

Meg persze, hogy tudatosan titkolta-e el, és ha igen, akkor miért?

2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és én sem teszem közzé egyiknek se h hány lánnyal beszélek naponta.
2011. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

17:21

sajnos ez a baj, hogy bár van köztük olyan, akit régebb óta ismer, mint engem, de olyan is akad, akit nemrég (tavaly ősszel) ismert meg. És ez is nagyon bánt, hogy mi pont akkor voltunk úgy, hogy olyan szinten elhanyagolt engem, mint más a kutyáját sem. Erre vele meg bájcsevegett tudom is én hányszor és még számot is cseréltek...

Az ilyeneket (állítása szerint) azért nem mondja/mondta el, mert ezek teljesen jelentéktelen dolgok, én viszont mindig felhúzom magam rajtuk..

2011. márc. 23. 17:25
 5/12 A kérdező kommentje:
kedves 1., köszönöm hgoy válaszoltál, de nem hiába kértem, hogy 25 fölötti férfiak írjanak... Te még nagyon gyerek vagy, ez a válaszodból is kiderül. A kérdésben szereplő illető pedig 29 éves felnőtt férfi.
2011. márc. 23. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:

17:21


Akkor szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy ez bánt téged. Férfiként nekem is baromira rosszul esne, ha a barátnőm folyamatosan idegenekkel ismerkedne.

2011. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? Ő folyamatosan hárít, hogy ő márpedig nem csinált semmi rosszat. Mit csináljak, hogy jobb legyen?
2011. márc. 23. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy ez neked így nem jó. Tehát rossz. Erre hiába mondaná ezt, hogy "én nem csináltam semmi rosszat".

Ha pedig ezen nem hajlandó elgondolkodni, akkor nem szeret téged annyira, mint te őt.

2011. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
nem azt irtad h csak azok hanem azt h főleg:D
2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, hogy a volt párom chatelgetett, meg telefonon fél-háromnegyed órákat lelkizett mindenféle neten megismert csajokkal, az viszont betette a nagykaput, mikor egyszer az egyik ilyen csaj pont akkor hívta, mikor együtt vacsiztunk valahol és még nekem kellett végig csöndben maradnom, hogy nehogy a csaj észrevegye, hogy a párommal vagyok.... :D
2011. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!