Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve, hogy együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve, hogy együtt vagyok a párommal egyébként lassan 5 éve ismerem közös baráti körből.13 hetes terhes vagyok novemberbe lesz az esküvőnk de csak azért mert lakás vásárolunk és a hitelhez feltétel. Volt elötte egy 4 éves kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nehezen lábaltam ki. Lasssan újra szerelmes lettem viszont a jelenlegi párom is bejelentette hogy már nem érez szerelmet de a gyerek miatt elvagyunk. Mostmár én is kételkedem. Nagyon sokat gondolok az exemre vele álmodok nagyon fáj még mindig ha rá gondolok. Hiányzik. Nagyon elrontottam. Sehol nincs az életem. Mit tehetnék? Hagyjam el és neveljem egyedül a gyerket? Valószínűleg azt hittem hogy a gyerek majd mindent megváltoztat és elfelejtem a múltat. Szörnyen érzem magam és minden nap azon gondolkodom mi lett volna ha.
2017. okt. 12. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik baromságot csinálod a másik után.

A gyereket már nem lehet visszatuszkolni a számodra már nem szeretett apjába, akkor legalább egy 15-25 éves hitelt ne vegyél a nyakadba!

És nem azért nem szereted a jelenlegit, mert a régi jár az eszedbe, hanem azért jár a régi az eszedbe, mert ezt már nem szereted.

De gondolom ez most egy hete derült ki, különben nem estél volna teherbe és egy héttel ezelőttig még megszakíthattad volna.

2017. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem te nem vagy normális! Hány éves vagy te szerencsétlen?

Mert ha 38-40, akkor megérteném a gyerekvállalást ebben a helyzetben is, egyébként nem, hanem csak egy felelőtlen, primitív szörnyeteg vagy!

De nem baj! Olyan keserves élet elé nézel, hogy az elég lesz neked büntetésnek!

2017. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Érezd is szörnyen magad! Megérdemled!

Az ilyen primitív egysejtűnek bezzeg elsőre összejön a gyerek....

2017. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem törném a fejem esküvőn, hiteles ház vásárlásán, a gyerekről már nem is beszélve, (de azt már visszacsinálni nem lehet), egy olyan pasival, aki bejelenti nekem várandósan, hogy csak a gyerek miatt van el velem.

Ne tetézd az eddigi hibahalmazt, menj haza a szüleidhez, vagy valami rokonhoz, barátokhoz, állj a lábadra és éld a saját életedet! Ez egy csecsemővel megspékelve nem lesz könnyű, de esélyed lenne később egy normális életre, egy szerető társ mellett. Így nincs!

2017. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Na, pont az ilyen kérdező-féle ostoba primitív ösztönlények miatt kéne nagyon szigorú szabályokhoz kötni a szaporodást.. Egyedül szerencsétlen gyereket sajnálom. Legalább ne kösd oda magad hitellel meg házassággal egy kilátástalan, boldogtalan kapcsolatba, az a gyereknek se fog jót tenni.
2017. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj hozzá, ne vegyél fel Vele hitelt. Neveld egyedül, szüleid biztos segítenek. A gyerkőcnek is ez lesz a legjobb.
2017. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szóval elkötelezed magad mellett kb 25 évre, és nem a gyerek miatt, hanem a hitel miatt...

nem szereted

nem szeret

de hitel miatt elvesz..

és lesz itt egy gyerek, aki szívni fog.

2017. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindig is mondtam, hogy néhány embert ki kellene ivartalanítani. Nemcsak a saját életedet cseszted el, hanem a gyerekedét és a pasidét is. Azért házasodtok össze, mert ez volt a feltétel a hitelhez? Gratulálok.
2017. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell hitel, sem kozos lakas olyannal,akit nem szeretsz/aki nem szeret teged. Tedd rendbe magad,a gondolataidat,ez eddig nem ment jol,amig babazol, lesz erre idod.Az exedet pedig felejtsd el,a mi lett volna ha tipusu nyafogas nem viszi elore az eleted. Most mar felelos leszel egy masik eletert,ad tennivalot boven, ra koncentralj,ne pasikra. A babat egyebkent nem fogod megbanni,majd meglatod:) minden rendben lesz csak legy osszeszedettebb!
2017. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd nyugton az összes pasit most és a jövőben is, és élj a gyerekednek.
2017. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!