Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm aztmondta 6év kapcsolat után, hogy elkezdett valakivel beszélni és rá vágyik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt. Első lépésben had haverkodjak vele mert viccesnek tűnik. A srác a szokásos dolgokat csinálta, minden face képet likeol, de csak amin egyedül szerepel stb. 2hét múlva minden naposak lesznek a beszélgetések és 1 hónap után az első találkozáson is túl vannak. 2 hét találkozó után elém állt egy veszekedés során és közölte, hogy szakírtani akar mert ő most ezt érzi. Ebből nem lett semmi de megint 2 hét múlva egy megint a srác miatt kreállt veszekedés során azt mondta, hogy vele akar lenni és nem érdekli más. Mit tudok tenni? Visszakarom csábítani bármennyire, szerelmes lett vagy nemtudom, hogy nevezzem ezt az egy hónap ismertséget.
2017. okt. 13. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts te. Ha képes volt másba beleszeretni, akkor nem volt igazán szerelmes beléd. A szívnek nem lehet parancsolni. Fájni fog, de idővel jobb lesz.
2017. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mit akarsz olyantól, aki már nem szeret? Nem értem.
2017. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mit tudsz tenni? Semmit. Ő már eldöntötte. Ne kapálózz.
2017. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszélt mással a 6 év során főleg nem fiúkkal csak a régiekkel. Most azt mondja, hogy nem tetszett neki sosem a gyerek de a belső megfogta amit megismert benne a talikon. Ennek lehet hinni? Nyílván a gyerektől csak a jót kapja ugye mivel a srác az első talira sem barátként érkezett. Barátnőm esküdözik, hogy nem akart semmit és tényleg barátkozni ment ki de úgy érzi kezd kialakulni és erről nem tehet. Tudok valamit tenni, hogy ez a fellángolás elmúljon és újra én legyek a középpontban?
2017. okt. 13. 23:01
 5/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Huh... ez annyira ismerős történet! 1x már megtörtént, ott is 6 éves kapcsolat ment a levesbe, mert a lánynak 1 hónapig duruzsolt a Don Juan. Mire pár férfi tagja észbe kapott, már bárhogy romantikázhatott neki, nem lehetett menteni a dolgot.


Ez a folyamat kb. természetes és törvényszerű is, főleg, ha az ember nem áll meg végig gondolni mi is történik körülötte. Ugye ott van a 6 év kapcsolat, ami alatt már nincs meg az újdonság izgalma (és valljuk be ez hiányzik az embereknek leginkább), plusz ismeritek egymást, megértettek egy-két dolgot. Ismeri a lábad bűzét, a békegalambod aromáját... sokkal közelibb, emberibb és így kiábrándítóbb vagy.

Ezzel szemben ott az új ember, aki amellett, hogy tudja még nyújtani az újdonság varázsát, ott van egy csomó ismeretlen információ is, el van idealizálva. Az új férfi még nem izzad, nem büdös egy végig dolgozott nap után, még csak annyit lát belőle az emberlánya, amennyi pont tetszetős, plusz úgy is érzi, hogy azokkal az átbeszélt órácskákkal ő jobban a lelkébe lát, mint te a 6 év alatt valaha is.


Az, hogy ez megtörténhetett, az főként annak köszönhető, hogy 1. a lányt már nem érték ingerek a kapcsolatba (vagy nem olyan amit értékel is), magyarán ellaposodott a kapcsolat, 2. van egy férfi jelölt, aki beszélget vele, fontos témákról is akár, és minél jobban belemerül annál inkább beleesik a fenti jelenség unfair csapdájába.


Bár az általam látott történet nem lett happy end, de azt tudom tanácsolni, hogy amit fentebb írtam helyzettett, azzal szembesítsd a barátnőd. A romantikázással már sokra nem mész, ha ő eléd állt, és menni akar. Nem tudsz újat nyújtani. És ha mégis elkéstél. Most le kell ülni, és pontosan azt tenni amit a másik férfi: beszélni. Töviről, hegyire az egész kapcsolatotokat. Megfogni az értékeket, és tudatosítani mi is történik veletek. Ha sikerül ezen átrágni magatokat, és még mindig rosszul áll a széna... akkor nem tudom mi legyen. 1 hónap az sok idő. Ennyi idő kellett barátnőmnek is, hogy tovább lépjen.

2017. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is a beszélgetés részéről kéne megpróbálni megoldani a dolgot, főleg, hogy azt mondja, a belső az ami inkább megfogta a srácban. Vagyis valóban, ahogy azt az előző válaszoló írta, arra lehet következtetni, hogy úgy érzi, jobban megérti őt a másik pasi, mint te. Szóval tessék leülni vele, és átbeszélni a dolgaitokat, meg úgy egyáltalán fektess a későbbiekben több energiát abba, hogy odafigyelsz rá, mert szerintem az vezetett ide, hogy belekényelmesedtél az egészbe, és már nem nagyon figyeltél rá, hogy mire is vágyik a barátnőd.
2017. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem látja át a dolgot. Neki most csak az van a fejeben amit írtál, hogy új, izgalmas es vele biztos működne. Nem későn vettem észre a dolgot mert 5-6 tali környékén mondta hogy lehet alakulgat de nem akar ellene tenni. Kb olyan 6 milliószor próbáltam neki elmondani es mutogatni a képeket és emlékeket felhozni, hogy mi mindent veszíthet ezzel a “ fellángolással” de úgy van vele most hogy nem érdekli. Szép volt de elég volt most új kell. Előtte teljesen rendben volt a kapcsolatunk minden jó volt. Most egyébként hülyén hangzik de beszéltem vele mindenről, mindent elmondott előtte is es nagyon figyeltem rá. Mindig mindent megkapott mindig olyan helyre mentunk ahova ő szeretett volna, ha pizzát rendeltünk en don pepés vagyok de ő fortés akkor azt rendeltuk szóval mindenben figyeltem még többre is mint kéne. Unalmas nem volt mert folyton kitaláltam valamit, hogy csináljunk valamit, menjünk kirándulni stb.
2017. okt. 13. 23:31
 8/21 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ugyanazt?
2017. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na pont itt rontottad el. Figyelni a másikra (a kedvében járni), szerintem nem ugyan azt jelenti, mint mindenben rá hagyatkozni és az ő kénye kedve szerint eljárni. Alárendelted magad...ez van. Ennél hülyébb szöveget, mint hogy "nem tehet róla", de közben állításod szerint 5.6. talinál az volt a reakciója, hogy nem tesz ellene. No comment. Ha fair lenne, szakítana veled és nem örlődne közöttetek (legalább is ezt a részét már elintézné magában és nem húzná feleslegesen a Te idődet), de örlődik,mert egyik kapcsolatból a másikba ugrani minden "átmenet" nélkül nem normális. Ha megnyugtat 99%, hogy előbb vagy utóbb zátonyra futna a kapcsolatuk és majd akkor fog a leginkább könyörögni neked, hogy fogadd vissza, amikor már Te kezdesz túllépni rajta és leszarod. Legyen már egy kis önbecsülésed és ne nyelj le minden hazugságot. Ezt a kapcsolatot akkor lenne értelme megmenteni, ha a lány is partner lenne a helyre hozatalában. E nélkül sajnos nem fog menni. Szerintem engedd el és hagyd főni a levében. N
2017. okt. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy jartam en is mint a baratnod,az erzeseknek nem lehet parancsolni hidd el arrol nem tehet en is 6 ev utan szakitottam a baratommal mert beleszerettem masba es sokat konyorgott mennyek vissza hozza de mar nem ment azota 7 ev telt el.Engedd el ha nehez is.Esetleg az elso perctol tudtara kellett volna add hogy neked nem tetszik hogy massal beszelget es talan ez nem torten volna igy de mar keso.
2017. okt. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!