Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert súlyosan megbántottam, de most elkezdett nekem kedves hangnemben írogatni, mint mikor még jártunk. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Vajon csak megakar szívatni vagy újra akarná kezdeni? Ugyanis nem egy apróság miatt szakított velem. Röviden a sztori az, hogy elhordtam mindennek a családját (de ennek is megvoltak az előzményei) plusz korábban is többször megbántottam és betelt nála a pohár. Azt mondta most tényleg vége, hiába szeret nagyon még mindig, így látja a legjobbnak. Akkor most miért csinálja ezt?

2016. jún. 5. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Megbánta.
2016. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!