Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdett tetszeni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett tetszeni az egyik fiú barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdett megtetszeni nekem az egyik barátom, mármint akivel eddig csupán friss barátság volt köztünk.


Miből jöhetek rá, hogy nem csak hülyéskedik, hanem esetleg ő is érez valamit?

Nem szeretnék nagyon pofára esni amiatt, hogy esetleg pár megnyilvánulását félre értelmezem.

Mivel rövid ideje ismerem, így nem tudom, hogy ő mindig ilyen viccelődős, és közvetlen-e mindenkivel.


De annyit megtudtam, hogy van aki most tetszik neki. Persze nem direktbe kérdeztem, hogy Van-e aki tetszik neked? Hanem kicsit máshogy, de értette. :)



2014. máj. 19. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akár Te is lehetsz az, amennyire egy kívülálló látja.


Nekem is van egy friss lánybarátom, kedvelem és felőlem több is lehetne vele, de hát én ki lettem kosarazva. Viszont mivel mint barátot is szeretem, mert jól kijövünk, én megmaradtam vele barátnak. Tudom kezelni a szitut. De sokan erre nem képesek, így inkább odébb állnak. Pofára lehet esni, de túléled. Jobb, mint a bizonytalanság, ezt tudom a saját tapasztalatomból. Mert utána túl tudsz lépni rajta. Azt pedig te érzed, hogy ha kosarat kapsz, akkor tudsz-e csak barát maradni vele. De fölösleges azért magadba fojtani, hogy a barátság megmaradjon, mert... azzal csak hiú ábrándokat kergetsz. Ennélfogva azt mondom, hogy nincs más merre, csak előre!


23/F

2014. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. 4 év korkülönbség van köztünk, én 21 éves vagyok.


Én is gondoltam arra, hogy esetleg én is lehetek az aki tetszik neki, de nem is tudom. Ehhez még túl friss az ismerettség.

2014. máj. 19. 11:05
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy az a valaki
2014. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja és csakhogy tudd a fiúk többsége nemszokott csak ugy lányokkal ismerkedni anélkül hogy akarna valamit;)
2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miből jöhetnék rá?


Oké, figyelem a viselkedését, metakommunikációját. Ezek nagyjából mennek is.

2014. máj. 19. 11:25
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Még akkor sem, ha eleve elég vegyes a baráti társasága?
2014. máj. 19. 11:27
 7/17 anonim ***** válasza:
hát ha ő kezdeményezte az ismerkedést szokott keresni rádír ilyenek akkor ja akar valamit csak aztán ha nem mer lépni és rajtad sem látja hogy tetszene neked akkor elkönyvel barátnak....szerintem legalábbis magamból kiindulva
2014. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
de egyébként kezdeményezhetsz te is nincs ebben semmi szégyellnivaló
2014. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lányként nem merek igazán kezdeményezni. :(
2014. máj. 19. 12:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért is?
2014. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!