Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan aki kapcsolatban él...

Van olyan aki kapcsolatban él mégis magányosnak érzi magát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 08:17
 1/8 Andrea Henrietta ***** válasza:
Igen ,elfordulhat. Én az előző kapcsolatomban éreztem így magam. Ha elhanyagolt vagy, nincs meg a kellő lelki háttér, romantika stb akkor könyen lehetsz magányos egy kapcsolatban.
2014. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élek :(
2014. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*16/L
2014. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha igy lenne nem lennék vele. Régen volt ilyen kapcsolatom csak buta 20 évesként eltürtem ezt az állapotot, mondjuk nem sokáig de egy ideig igen. Most már nem tenném. tovább kell lépni.
2014. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt jelenti a "rejtett szingliség".
2014. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most érzem kicsit magam így, mivel 2 hete nem tudtam eltölteni egy árva percet se a barátnőmmel. Ő is mindig mondja, hogy már alig várja, hogy találkozzunk és mindig jó vele eltölteni egy kevés időt.
2014. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én magányosnak éreztem magam a kapcsolatomban mert úgy éreztem nem vagyok neki elég fontos, volt hogy hanyagolt is, én egy csomó energiát fektettem bele a kapcsolatunkba ő pedig nem viszonozta. Igazából össze se illettünk úgy hogy szakítás lett a vége. Most szingli vagyok de nem magányosnak érzem magam hanem szabadnak és bármi megtörténhet. :)L
2014. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 egybaba ***** válasza:
fél ország így él csak nem beszél róla :P
2014. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!