Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mégsem?

Figyelt kérdés
A baratnommel 4 es fel eve vagyunk egyutt,volt egy megszakitas a kapcsolatunkban 2 evvel ezelott,de ujra osszejottunk mert szerettuk egymast,akkor o dobott engem,es a szakitasunkig nagyon feltekenykedos barat voltam,miutan osszejottunk o lett a feltekeny fel a parkapcsolatunkban,es midmaig az is,nem tud bennem bizni,veszekedni ritkan veszekedtunk es middig megbeszeltuk a dolgokat,kozos celjaink vannak,ugyan ugy latjuk a vilagot de valahogy nem erzem ezt az egeszet jonak....az elmult 1 honapban annyit veszekedtunk mint ebben a 4 es fel evben osszesen....igazabol en voltam az oka annak,hogy veszekszunk..van egy lany baratom akivel szerettem volna talalkozni es o nem engedte,kulonfele szankciokat vezetett be a parkapcsolatunkba ami inkabb neki kedvezett en meg szenvedtem miatta de rabolintottam mindenre mert szerettem ot,viszont most penteken bementem a lany baratomhoz,ugy hogy nem erdekelt a parkapcsolatom,mert elegem lett....penteken is nagyon durvan veszekedtunk,majdnem szakitottunk es megmondtam neki,hogy elegem van,nem erzek iranta szerelmet mert kiolte belolem ezekkel a rohadt szabalyokkal,most hetfon beszeljuk meg ezt az egeszet,en nem erzek szerelmet meg is rettentoen hianyzik mint barat es mint ember,hatalmas szive van es nala jobb embert nem ismerek,nm akarom elvesziteni,de nem is akarok vele egyutt lenni,ezt erzem most,de van hogy jobban belegondolok ebbe az egeszbe es azt erzem,hogy van valami kis szerelem erzet a szivemben iranta,nem tudom mitevo legyek.......Segitenetek? (Bocsánat az ékezetek miatt!!!)
2017. okt. 15. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem a problémádat, valahol én is ebben vagyok és én a barátnőd helyében ülök. Mi ma beszéljük meg a párommal. Alapvetően meg kell nézd, hogy a párod bármi nemű hibát érez-e az ő oldalán? Belátja-e hogy alaptalan a féltékenysége? Akar-e rajta dolgozni, változtatni?


Ha nem és csak a maga igazát hajtogatja, akkor tényleg jobb ha lelépsz. Ha látsz esélyt a javulásra. Adj neki egy azaz EGY esélyt és dolgozzatok azon, hogy ismét egymáshoz közeledjetek.


Én is eldurvultam idáig, egy pár hete kedztem el dolgozni ezen pszichológussal és javult a helyzet, én totál belátom, hogy nekem ezen a téren javulnom kell és meg kell biznom a páromban.


Sok sikert kivánok!

2017. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is adok egy esélyt,ennyit megérdemel/megérdemlünk. :(
2017. okt. 15. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

En ugy csokkentettem le minimalisra a feltekenykedesem,hogy allandoan ismerkedek pasikkal meg flortolok meg talalkozok . Ha ez teszi boldogga,megkapja. Persze,h benne van a pakliman,hogy esetleg lecserelem. De nem fogok feltekenykedni. Az ilyen pasit konkretan csalni se bun,egyszeruen kikoveteli maganak.


Sose voltam megcsalos,a pasim tett ilyenne.

N

2017. okt. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!