Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de mégsem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivcel 2012augusztusa ota torténtek koztunk kisebb nagyobb flortok.egyszer viszont azt mondta felejtsem el. szeptemberben megint osszehaverkodtunk. akkor elmondta h minden azért volt, amikor veszekdtunk mert nem merte bevallani magának sem hogy szeret. pár napja elkezdett hivogatni ide-oda. nem mentem el vele. oszintén már félek az egésztol. nem szeretném, hogy ismént becsapjon. már nem szeretem ugy mint mielott mondta volna ,,felejst el´´. most ugy veszem észre felolle menne a kapcsolat, de én bizonytalan vagyok. ti mit csinálnátok a helyemben? kérlek hulye válaszoktol kiméljetek...

16L-19F



2013. szept. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a korkülönbség akkor lesz ami lesz, menj el vele ha elhív.
2013. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is félnék a helyedben,ettől függetlenül egy esélyt adnék neki,ha igazán fontos számomra.
2013. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bebee válasza:
Próbáld meg :) Mond el neki h most mi van veled szóval h bizonytalan vagy.
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!