Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, hianyzik, szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, hianyzik, szenvedek megsem lehetunk egyutt. Hogy veszeljem at?

Figyelt kérdés
Sokszor volt bunko, szinte allandoan veszekedtunk, nem ereztem magam boldognak mellette es valamiert megis szeretem azert a keves jo tulajdonsagaert ami van neki. Eszemre hallgattam es megszakitottam a kapcsolatot (ujra akarta kezdeni, irosgatott, hivosgatott), azota viszont csak szenvedek. Nagyon nehez igy hogy a szivem mast mondana, mikor racionalisan vegiggondolva szenvedes lenne ujrakezdeni. 19/L
2016. aug. 6. 17:44
 1/2 Mivanveletek? ***** válasza:
Ha racionálisan végig gondoltad,akkor ez a kérdés nem lenni itt..Hogy,hogy vészeld át?? Ha belenyugszol,hogy tizenkilenc évesen neked ennyi jár,akkor menj vissza hozzá és járd végig az utat..De úgy vélem sokkal többre tartod magad annál,hogy egy önbizalom hiányos "valami" uralja az Életedet,ahelyett,hogy saját magad tennél a Boldogságodért..
2016. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ő volt az első komolyabb kapcsolatod, akkor szerintem normális ez a kis bizonytalan érzés, de ha nem, akkor is lehet.. én úgy gondolom, hogy az életbe többször lehetünk szerelmesek, és olykor marad egy kis nyoma ezeknek, a közös emlékek, és néha visszavágyódunk.. viszont csak egy igazi létezik, és az élet rövid, szóval szerintem hagyd meg ezt a srácot a gondolataidnak és ismerkedj másokkal hogy megtaláld a számodra tökéletest ;)
2016. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!