Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdenétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
4 hónapja tart a párkapcsolatom jelenlegi párommal. Előző kapcsolatból sok sok sebet hoztunk mind a ketten. Azonban négy hónap után sem érzem, hogy megnyílna előttem, itt nem a minden napi problémákra gondolok. Az érzéseit gondosan titkolja. Ha rá kérdezek, hogy szeret e, mert nem érzem, hogy fontos lennék neki, azt mondja szeret, szeret velem lenni, és biztos rosszul csinál valamit, hogy nem érzem. Ennek ellenére nem akar változtatni. Nem érzem, hogy minden képen én kellenék neki, de ha rá terelem a témát, azt mondja, neki nem kell más. Ti mit tennétek a helyemben? Érdemes folytatni? Nem vagyok biztos benne, hogy nem szeret, csupán más a szeretet nyelve, ha viszont így van, akkor nem passzolunk. Szerelmes vagyok. Viszont többször vagyok szomorú, mint boldog a kapcsolatban. Úgy érzem, nem mer meg nyílni, mintha egy falat építet volna elém, amit képtelen vagyok átlépni. Ez pl meg nyilvánul olyan dolgokban, hogy nem merem megölelni, úgy érzem nem örülne neki. Nem merem neki nyíltan őszintén elmondani a dolgaimat. Kicsit kesze-kusza, tudom. De nem tudom mitévő legyek. Sokszor felhoztam a témát, hogy megbeszéljük a dolgainkat. Hogy tényleg velem szeretne e lenni. De a válasz mindig ugyanaz. Azt mondja ő nehezen mondja ki a dolgokat. De ha ez nekem kevés?

2017. okt. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor talan nyilj meg te. A leirasodbol az latszik hogy te sem vagy erre hajlando csak kerdezgeted hogy szeret-e.
2017. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A személyisége nem passzol a tiedhez, nem illetek össze.
2017. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha elmondásod szerint mindketten hoztatok sebeket az előző kapcsolataitokból, akkor szerintem te sem tudsz úgy istenigazából odaadóan szeretni és megnyílni neki. Lehet, hogy amit rajta látsz, azt ő is látja rajtad, az eredmény pedig egy szakadék, ami köztetek tátong.
2017. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ő ezt meg is jegyezte. Hogy nem érzi azt, hogy rá tartoznának a problémáim, nem érzi, hogy bízom benne.
2017. okt. 15. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónap annyira nem hosszú idő. Szerintem ő is az a típus, akinek kicsit több idő kell, hogy ki tudja mondani a dolgokat, kicsit óvatosabb, lehet hogy éppen azért, mert az előző kapcsolatában vagy kapcsolataiban már volt negatív tapasztalata. Szerintem kár siettetni. De ha te ezt ennyire nem tudod tolerálni, akkor lépj ki. Nem mindenki olyan típus, hogy 4 hónap után már ennyire kiadja magát. A leírásból egyébként nekem sem az jön le, hogy te teljesen megnyílnál előtte. Pl nem mered megölelni, őt kérdezgeted, h mit érez.. Nem csak a kimondott szavakra kellene koncentrálni,lehet tesz egy csomó olyan dolgot, amiből egyértelmánek kellene lennie, h mit érez anélkül is, h naponta 20x elmondja, h szeret. Ha akarja, akkor úgyis mondani fogja anélkül h kérnéd, ezt kár erőltetni, mert csak még jobban ráfveszül. EGyébként te el szoktad neki mondani, h mit érzel v csak azt várod, h ő mondja?
2017. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, mondom neki. De talán ezt ő elvárásnak is érzi. Lehet emiatt nem tud nyitni, mert úgy érzi, hogy részemről ez elvárás.

Az apró jeleket is megfigyelem. Erre eddig nem gondoltam. Köszönöm a válaszokat! Túlzottan rá görcsöltem. Ő is érezheti, hogy két kézzel kapaszkodom a dologba, tényleg szó szerint túl görcsösen.

Magamban is rendet kellene tennem.

Tényleg köszönöm!

2017. okt. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!