Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha kiderülne, hogy a barátnőtöknek valamilyen fóbiája van mit reagálnátok, gondolnátok?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, még nem mertem elmondani neki, de nyelési fóbiám van (félek ételeket lenyelni az esetleges fulladás miatt, tudom, hogy furcsán hangzik, de létező fóbia), így étterembe, közös családi ebédekre sem merek elmenni emiatt. Voltam pszichológusnál, kineziológusnál, nem segített. Tudnátok így együtt élni a barátnőtökkel?
2017. okt. 15. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
En nem biztos, mivel magam is eleg fobias voltam, igy tudom, hogy az egyetlen dolog, ami szuksegeltetik a legyozesukhoz, az az akaratero, es nalad ezt nem igazan latom.
2017. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy jönnék össze egy ilyennel. Hiszen még egy étterembe sem tudnánk elmenni az ismerkedési fázisban. Hogy lenne akkor barátnő belőle?
2017. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2017. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fóbia.

Én nyár közepén majdnem megfulladtam a kaján, azóta nagyon lassan eszem és kicsiket nyelek, de ezzel felesleges orvoshoz fordulni. Ha nem figyelsz oda rá, akkor nem is esik le, hogy az van.

2017. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

ez milyen hülyeség már megint -.-

jó tudom....van aki meg a leüléstől fél. ...

2017. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

És akkor hogy eszel? Vagy csak családi körben és étteremben nem tudsz nyelni? :D Ne haragudj, de ez röhejesen hangzik.

2N

2017. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
A pókoktól való félelem is röhejes itthon, ha azt nézzük...
2017. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogy eszel?
2017. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, nehogy mr egy fagyit ne lehessen vele elnyalni, mert "retteg".


De elárulod, hogy akkor miként eszel? Cumisüvegből, mitn a kisbabák?

2017. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2017. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!