Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy előbb elmúljanak a sérelmeim, minthogy lenne új barátom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amíg nincs barátom, addig az előző iránti sérelmeim nem szűnnek meg. Persze enyhülnek, meg kiszeretek belőle, de még mindig a régi dolgokon kattogok. Pl. ha volt egy csaj, akire féltékeny voltam, akkor arra addig leszek féltékeny és addig zavar ha csak a nevét meghallom (még ha nem is róla van szó csak a névrokonáról), amíg nem jön a következő fiú, aki elfeledteti velem (vagy annak a fiúnak az életéből valami ribi, haha :D). Meg akármi, amit csinált az előző, azt addig nem bocsátom meg, amíg nem lesz új kapcsolatom.


A másik meg, hogy nem tudok anélkül túllépni, hogy bele ne zúgjak valaki másba. Nem feltétlenül kell járnom valakivel, elég az, ha totál odavagyok érte. Enélkül nem megy... és az újból is akkor szeretik ki, ha beleszeretek másba.


Kapcsolatfüggőnek azért nem mondanám magam, mert nekem nagyon nem mindegy, hogy kivel járok. Összejöhetnék több fiúval is, ha akarnék, de nekem kell egy különleges érzés már ahhoz is, hogy ismerkedni akarjak, nemhogy járni. Csak hát sajnos ez a ritka.


2017. okt. 15. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ezek alapján tanácsos volna legalább fél-egy évig egyedül maradnod.
2017. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb, ha az exeddel akár tányértcsapkodva zárnád le a kapcsolatod? Ha kell kiüvöltve magadból a rengeteg sérelmed.

Az új kapcsolatot is megmérgezed vele.

Az új olyan lenne, mint lélekdoki, és ismétlődik majd minden előről.


Inkább addig csinálj valami nem maradandó őrültséget a külsőddel, tanulj valamit, kezd új hobbiba, keresd meg önmagad, régi ismerösökkel vedd fel a kapcsolatot. Gyógyulj.

2017. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoktam. Legutóbb fél év volt, de volt egy két éves egyedüllétem is és most tartok 2 hónapnál.
2017. okt. 15. 17:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet ez a baj, hogy nem mondok ki nekik mindent. Ha szakítanak velem, akkor megszólalni sem akarok, mert egyből bőgésbe kezdenék. Aztán csak agyalok azon hogy mekkora szemetek voltak velem, miközben ők már rég továbbléptek...

Köszi a tippet :)

2017. okt. 15. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit.

Az egy jókora butaság, hogy "előbb le kell zárni az előzőt". Illetve hát nem butaság, csak épp nem mindenki működik úgy, hogy ha kilép a kapcsolatból, akkor lerázza, mint kutya a vizet.


Van, akinél bizony a "kutyaharapást szőrével.." - elv működik. Ők azok, akik évekig is elkattognak-nosztalgiáznak az előzőn. Ők a nem felejtős típusok: náluk csak az új írja felül a régit.

Ennyi az egész.

2017. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!