Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem értek vele egyet, összeveszünk, és ő simán alszik, én nem tudok. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A párom eléggé fel tudja húzni magát, és olyankor nem enged.(Az anyja ugyanilyen, már mondta is, hogy sajnos ezt a fia tőle örökölte).

A lényeg, hogy ha valamiben nem értek egyet, vagy nem állok mellette, megsértődik, és én iszom meg a levét. Most is ez történt: elmondtam neki valamit, ő azzal kapcsolatban megkért valamire, amit én nem akartam megtenni. Ennek következtében kiakadt, és letette a telefont, hogy de jót beszélgettem vele. Mondtam neki, hogy ne hisztizzen már, erre pedig közölte, hogy én őt mennyire idegesítem. Ez volt egy órája, azóta nem hívott.

98%-ban ha veszekszünk ő simán elalszik, nem kér bocsánatot, mindig nekem kell kajtatnom utána, még ha nem is értek vele egyet. Én NEM tudok elaludni összeveszve. Akármit csinálok, NEM megy. Olyankor hajnalig fent vagyok.

Ha felidegesítem nem bújhatok hozzá, semmi. Múltkor simogattam és rám szólt hogy ne érjek hozzá. Ő becsukja a szemét és 5 perc alatt elalszik.

Most távkapcsolatban vagyunk 1 hónapig, még 2 hét van, ő meg simán lelépett úgy, hogy szerinte én vagyok a hibás. :(

Én ezt nem bírom, ugyanakkormeg ha nem jön rá ez minden rendben, iszonyat jókat beszélünk, nevetgélünk, sok közös program van, változatos minden.


2017. okt. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég psycho dolognak tűnik a viselkedésed. Kb. rugózol a semmin, magadat kínzod mindenért... Erre kényszert érzel?
2017. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludjál . Most mit bohockodsz ?
2017. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd észre mi zajlik s kérdezd meg magadtól, ez kell-e neked.
2017. okt. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott rontod el, hogy mindig meghunyászkodsz előtte. Ő duzzog, aztán te mész békülni, ezzel is csak azt táplálod benne, hogy kettőtök között ő az úr. Fel kéne kicsit szívnod magad, ha ilyen jelenet adódik, akkor neked lelépni, vagy legalábbis megvárni amíg észhez tér, és nem még neked pitizni utána. Ő minek tegye, mikor úgy is tudja, hogy te majd úgy is mész somolyogva? Nem. Ki kellene állnod magadért, és nem folyton megalázjodni, mert ő durcizik mint egy óvodás.

Remélem most nem hívtad fel, főjjön csak a levében.

2017. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki lenne együtt egy ilyen passzív-agreszív barommal.
2017. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!