Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sokat veszekszünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sokat veszekszünk. Pedig szeretem?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén találkozunk. Hétköznap meg sokat vitatkozunk. Az én hibám mert én vagyok féltékeny. Azt is tudom hogy nem jó, de nem tudok mit tenni. Valaki tudna segíteni?

2017. okt. 16. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudsz mit tenni? Uralkodj magadon ne legyél féltékeny. Vagy okot ad rá?
2017. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kell értened azt, hogy ha féltékenykedsz, ha nem, akkor is uygan az az elv érvényesül: akit el lehet vinni, azt vigyék is!!!


Inkább arra koncentrálj, ami az erősséged, amit szeret benned. Hogy ne legyen oka, lehetősége elhagyni.


Ezzel magadat tezsed tönkre.

2017. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy nem jó, akkor változtass rajta, amíg lehet...
2017. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted, hanem az emlékeket, ami akkor volt, amikor még nem veszekedtetek.
2017. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm amit írt. Mindegyikben van igazság,de akkor sem tudok rájönni, hogy mit csinálok rosszul. Miért vagyok ilyen.
2017. okt. 16. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre való az önismeret, tessék gyakorolni vagy elmenni szakemberhez. Féltékeny ember még csak nem is képes igazán szeretni, túl mélyen van ahhoz az önképzavarban és önbizalomhiányban. Ha nem változtatsz, az összes kapcsolatod ugyanúgy tönkre fogod tenni, az alaptalan féltékenykedés az egyik legaljasabb és legundorítóbb dolog, amit tehetsz egy párkapcsolatban, kb. egy szinten van a megcsalással. Így is türelmes szerencsétlen párod, normális ember a második hisztid után kivágott volna oda, ahová való vagy.

Szóval ÖNURALOM. Ha ember vagy, nem pedig valami csótány, akkor mennie kéne, ha nem megy, akkor irány a pszichológus. Minden más csak szar kifogás.

2017. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet!
2017. okt. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!