Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de már nem vonzódok hozzá. Egyre többet veszekszünk emiatt és erzem hogy így el fogom őt veszíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon kötődöm hozzá, ő a legjobb barátom is egyben, de már nem vonzódok hozzá. Ezt ő is érzi és nagyon sokat veszekszünk emiatt, a múltkor szakítottunk is és nagyon megijedtem, rettentően magam alatt voltam, akkor találkoztunk és semmi gond nem volt a vonzalommal, de valószínűleg csak azért mert megijedtem. Mit tehetnék, hogy minden rendben legyen újra? Az összes kapcsolatom emiatt megy tönkre.
2016. márc. 19. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Összes? Miért hány volt? Remélem nem vagy ribi, mert akkor az választ is ad egyben a kérdésedre.
2016. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán, mert nem a megfelelő partnerrel vagy együtt, ha sorozatban ugyanazokat a hibákat "követed el".


Beszéljétek meg a dolgot. Biztos nem egyik napról a másikra lett számodra nem vonzó a párod. Ennek biztosan voltak előzményei, amiket tuti, hogy titokban tartottál, és tessék íme, itt a következménye.


De ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2016. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi, eddig 2 kapcsolatom volt a mostanin kívül.
2016. márc. 19. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát semmit.

Ha "de már nem vonzódsz hozzá", akkor minek akarod mégis erőltetni?

Társfüggő vagy, vagy mi?

2016. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VirágésBence ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak egy idő után vége szakad, ha a vonzalom megszűnik onnantól már nincs visszaút. Beszéld meg vele, hogy ez a helyzet és próbáljatok meg szépen elválni, aztán hagyj időt magadnak és gondold végig, hogy mit rontottál el, mert valószínűleg benned van a hiba, valamit nem csinálsz jól, ha minden kapcsolatod így megy tönkre. Lehet túl sok a lelkizés és kevés a szex? Vagy te gondolsz néha inkább barátként rájuk? Ezt neked kell tudni.
2016. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ideje váltani akkor,én szívesen cserélek a párodal,hogy meg oldjam a problémád
2016. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokat vagytok együtt?

Van saját életed, barátnőid, hobbid, életcélod?

Magadat vonzónak látod?


Ha benne vagy benned ezek nincsenek meg, dolgozni kell rajta. De nem azonnal elhagyni :)

2016. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!