Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danger1975 kérdése:

Ti járnátok egy drogossal?

Figyelt kérdés
3honapja bele szerettem egy srácba a munka helyemen .Nem sejtettem semmit amikor találkoztunk normális vold de egy hete elmondta ö 1 évig drogozott ugy voltam ha tiszta már semmi gond csakhogy mikor elment észre vettem nincs meg a pénztarcam ,tagadta hogy ö volt ,aztán egy közös kollégánk elmeselte hogy havonta idegösszeomlása van a volt pasimnak de ö se tudta hogy drogos!Annyit mondott a párom hogy volt hogy 10 napig csak speed-en élt el is hagytam bár nem tudom hogy létezik -e ilyen mert hazudni nagyon tud!!Egy kérdés ha igaz amit elmondott akkor kemény drogos vagy csak kezdö?

2017. okt. 16. 08:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

>mert hazudni nagyon tud!


Ez eleve azonnali kizáró ok. Ahogy a drogozás is. Ez már most 1000x zűrösebb, mint kéne lennie. Ne menj bele ebbe.

2017. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A nevedben az "1975" a születési évedet jelöli? Szerintem negyvenes nőként meg kell tudnod hozni ezt a döntést egyedül is, és egy jótanács: ne srácokba, hanem férfiakba szeress bele :D
2017. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk első körben tanulj meg írni, olvasni, fogalmazni.
2017. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a drogozás komoly kihatással van az életére, akkor nem. Én nem szoktam drogozni, nem is különösebben érdekel, így nem szeretném ha ilyen jellegű probléma lenne jelen az életemben.
2017. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hàt aki ellopja a penztarcad keruld
2017. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ilyennel SOHA

mondjuk drogossal se nagyon kezdenék

2017. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy év múlva meg jön a "Megvert a párom, de én szeretem. Most mit tegyek?" kérdés.
2017. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem drogoztam csak ittam de keményen. Kb 8 éve szinte semmi pia csak évente 1-2 szer egy pohát bor.

Szóval saját tapasztalatból mondom:

- aki függő megtanulja hogyan lehet manipulálni az embereket, ebben profi, észre sem veszed ha hazudik

- nagyon ritka hogy ebből kigyógyul, előfordul de k_rva nagy akaraterő és motiváció kell hozzá

- minden el fog követni hogy cucchoz jusson, itt a mindent úgy értem ahogy írtam

- párjaként pokol lesz az életed


Ha ez így neked tetszik akkor áldásom rátok.

2017. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam már elhagytam!
2017. okt. 16. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!