Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Aki szorongos tipus, mindig van valami, amin ragodik, de szerintem mar túlzásba viszi. En probalom tamogatni, de mar csak errol tud beszelni, es varja is, hogy tamogassam, mindig mondjak valami hatalmas, kulonleges tanacsot, mert nem eleg, amit mondok neki. Legyek ott mindig mellette, ne utazzak el kikapcsolodni,mig o tanul egy vizsgara stb.
2017. ápr. 25. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Neeeee!
2017. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Jajj nem. Első barátom ilyen volt, engem is majdnem tönkretett érzelmileg. Soha többet ilyen párt.
2017. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Milyen negativ hatasa volt rad,hogy tonkretett? Csak ilyenkor mondja nekem, hogy szuksege van a tamogatasomra, es meg en erzem magam hulyen, hogy cserben hagyom. Persze tamogatni kell a parunkat,de mi a mertek?
2017. ápr. 25. 09:21
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Rád telepszik, mint egy pióca. Egy idő után lehúz...
2017. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Energiavámpír, ráadásul a mérgező fajtából. Rád hárítja a gondjai megoldásának a felelősségét. Ráadásul ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy nem fog változni. Az ilyen emberek legalábbis nem nagyon szoktak, mert nem akarnak. Kérdés az, neked szükséged van-e egy ekkora teherre.
2017. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak meg nekem van kelkiismeret furdalasom, ha nem tamogatom, ugy ahogy o szeretne,es en erzem magam hulyen,ha azt erzem,hogy lehuz a nyavajgasa. En nem tudom megoldani a problemait,meghallgatom, de nem tudok szenzacios tanaccsal szolgalni. Ilyenkor azt mondja,hogy viselkedjek ugy mint egy par,támogassam.
2017. ápr. 25. 09:46
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én fértiként szólok hozzá: tudod, van az az igazi tutyimutyi férfi(?), aki elvárja, hogy a párja oldja meg még az ő saját problémáit is. Ezek a férfiak személyiségüknél fogva örökre ilyenek maradnak...nőben sem kéne ilyen...
2017. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne furdaljon a lelkiismeret. A barátod nem jól mondja. Persze kell a párunkat támogatni, de nem így. Ne cipeld más terhét! A segítségnyújtás azt jelenti, hogy könnyítünk a másik terhén és nem azt, hogy egy az egyben átvállaljuk. Különben soha nem fog tudni megoldani semmit sem. Kettőtök közül ő az aki nem úgy viselkedik, ahogy egy párkapcsolatban kellene.
2017. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Már az előző kérdésnél is megmondtuk, hogy egy önző féreg a barátod. Ahelyett, hogy hagynád magad érzelmileg zsarolni és manipulálni, már hatszor kidobhattad volna, nem tudom minek szenvedsz egy ilyen gyökér mellett, amikor saját magán kívül nem szeret ez senkit, téged pedig pláne. A csicskája vagy, nem a barátnője, ébresztő! Egy pióca energiavámpír, egy percig se legyen bűntudatod, nem érdemli meg. Persze ha olyan ostoba vagy, hogy ezek után is vele maradsz, akkor szíved joga, akkor meg is érdemled a szenvedést mellette.

2017. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Nem tudom mi az a pont,mikor mar nem kene ezt elturni. De nem tudok abban segiteni h. Pl. Helyette megirjak egy dolgozatot,panaszkodik h.keves az ido erre mondom h.akkor irja,ne szenvedjen,erre cinikusan azt mondja kossz. De mit mondhatnek meg,ha ez nem eleg..
2017. ápr. 25. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!