Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok beleszeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beleszeretni? Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki rendes, szorgalmas, őszinte és lehet benne bízni. Kicsit szerény és izgulós és félénk. Miért nem vagyok képes beleszeretni? Kedvelem, jó ember, de nem tudom elképzelni hogy átöleljen, megcsókoljon. Mi a baj velem? Az exemmel 2 éve vége, ő megcsalt, nehezen tettem túl magam rajta, ő határozott, nagyszájú volt és emiatt sem szeretnék olyat, aki megcsalna. Akkor meg miért nem leszek szerelmes?
2017. okt. 16. 17:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Beszélgetni jó vele, de szexuálisan nem vonz jelenleg. Változhat ez még. Amúgy odafigyel rám, illedelmes. Egyszerűen nem értem magam.
2017. okt. 16. 17:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltal hogy szamit a kulso is?
2017. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt még olyat keresel, amilyen az exed volt - nem tudod most még hova tenni, hogy jött valaki, aki az ellentéte. Nem vagy te még túl azon a kapcsolaton, vagy az a típus vagy, aki szereti a pasit "betörni". Ha készen kapod a jót, nem látsz kihívást benne. Nagyon is létező jelenség.
2017. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Van, amikor egy kis idő múlva mégis elkezdesz iránta többet érezni, de van, hogy az istennek sem működik valamiért. Nem tudsz sajnos mit tenni
2017. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mennyit érdemes várni, hátha jönnek az érzelmek?

4 randin vagyunk túl.

2017. okt. 16. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
+ 1-2-3 randi kb. Bár én nem megyek el úgy 2nél több randira h nem izgatja a fantáziám. But its your choice.
2017. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 Nemrég volt egy kérdés, amiben a hölgy leírta, hogy 4 év után(!) kezdett el szerelmet érezni a párja iránt és hogy nekünk mi a véleményünk erről. Ezek után bármi lehetséges...
2017. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, a pasi tökéletes szinte, mégsem megy.:( Nyomorultul érzem magam.
2017. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem már csak ilyen irracionális dolog. Viszont akkor korrekt megmondani neki, hogy ne rabold az idejét.
2017. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha 4 randi után nem tudod elképzelni, hogy megöleljen vagy megcsókoljon, akkor ebből nem lesz semmi. Ha nincs már az elején fizikai vonzalom, akkor szerelem sem lesz soha. Ez egy ilyen dolog. Mondd meg neki őszintén, hogy ez neked nem megy és nem akarod őt. Mert így magadnak is hazudsz meg neki is.
2017. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!