Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, ti mennyire tolerálnátok, ha a párotoknak csak lány barátai lennének?

Figyelt kérdés
A páromnak inkább lány barátai vannak. Történetesen három. Férfi inkább csak haver, ismerős szinten. Elég beszűkült látókörű voltam eddig. Ezért érdekel más véleménye. Vajon ez mit tesz később egy kapcsolattal? Megbeszéltük a dolgot, megkérdeztem tőle, hogy mennyire néz rájuk férfi szemmel. Azt mondta, hogy egyáltalán nem vonzódik egyikükhöz sem. Egyszerűen velük jobban meg tudja beszélni a dolgait. Nem találkoznak napi szinten, sőt mióta velem van talán 1-2 alkalommal. De azt hozzá tenném, mindegyiküknek bemutatott még a kapcsolat legelején. A véleményetek érdekel. Van valaki hasonló helyzetben?

2017. okt. 17. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
mindegy mit gondolsz róla, akarva akaratlanul féltékenykedni fogsz hogy más lányokkal is törődik rajtad kívül.
2017. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
A véleményem az, hogy amíg nektek lányoknak 90%-ban csak fiúbarátaitok/haverjaitok vannak addig nem nagyon kellene erről kinyitni a kis szátokat.
2017. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Számomra nem probléma, a páromnak is vannak közeli női barátai, mint ahogy nekem is férfiak. Mit kell ezen tolerálni? Egy barátságban teljesen mindegy az illető neme.

Amit én a legjobban elítélek egy párkapcsolatban, az a féltékenység, annál undorítóbb, kapcsolatgyilkosabb, ráadásul ostobább dolog nincs.

2017. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor úgyse csal meg, ha nem szeret, akkor meg miről is beszélünk? Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.
2017. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek fiú,férfi barátaim. :) Ezért is írtam, hogy ilyen téren beszűkült látókörű vagyok.
2017. okt. 17. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem jó jel , és én magamból kiindulva iszonyatosan féltékeny lennék. Persze attól is függ,hogy miylen szintű ez a barátság a többi nővel? Ha csak arról van szó,hogy messengeren beszélgetnek esetleg havonta egyszer beülnek egy kávéra valahova az számomra belefér. Viszont ,ha szervez velük programokat pl mozi,színház,sportolás stb viszonylag gyakran tehát pl 2 hetente,az telejsen kikészítene. Persze attól is függ,hogy azok a lányok mennyire szépek? Ha ilyen kb szépségkirálynők na tuti ott hagynám a barátom,nem is azért,mert megcsalna,hanem magam miatt. Túl komplexusos vagyok és nem tudnám elviselni folyton rágán az agyamat.

Egyébként volt ilyen barátom akinek rengeteg lány barátja volt és nagyon idegesített. Folyton beszélgetett velük cseten,találkozott mindenhol velük,több program mint velem stb. És igen tudtam,hogy ő ilyen szóval éreztem,hogy nem csal meg,de ettől függetlenül küzdöttem magammal mert akaratlanul is folyton féltékeny voltam,hiába tudtma,hogy nem csal meg,egyszerűen nem tudtam elviselni. Ez van ,valaki el tudja nézni valaki nem.

2017. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

"Túl komplexusos vagyok és nem tudnám elviselni folyton rágán az agyamat."


Megkérdezhetném, hogy miért nem ezzel a defekttel kezdesz valamit ahelyett, hogy ilyen gusztustalan bizalmatlan módon viselkedj egy párkapcsolatban?

2017. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 7-es, mint írtam ez csak akkor fordul elő,ha a barátomnak sok-sok lány barátja van akikkel rendszeresen programokat szervez. Számomra az a hihetetlen ,ha valaki azt mondja,hogy őt egyáltalán nem zavarja és nem érez féltékenységet. Tudod különözünk mi emberek,van aki jobban viseli és van aki nehezebben,én ismerem magam és igen én nagyon nehezen viselem,de verem magam csak magamban küzdök ezzel. Jó is lenne,ha lenne egy varázsszer amit meginnék és soha többé nem lennék féltékeny,sajnos ilyen nincs. Olvashatsz 20 önfejlesztő könyvet ,járhatsz előadásokra,kibeszélheted 7 különböző barátonődnek ,de akkor sem fog megváltozni ez a jellemvonás.
2017. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy elmehetsz önismereti terápiára, építhetsz az erősségeidre, maradéktalanul elfogadhatod magad és utána soha többet nyoma se lesz benned ennek a romboló, mérgező érzésnek. Tapasztalat. Csak hát nyilván ez a nehezebb út..
2017. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amit én a legjobban elítélek egy párkapcsolatban, az a féltékenység, annál undorítóbb, kapcsolatgyilkosabb, ráadásul ostobább dolog nincs."


Ahha, erőszak, verés, megcsalás vagy hazudozás az mind smafu. Felismerem a hozzászólásaid, te minden ilyen kérdéshez ez benyögöd. Beteges egy kissé.

2017. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!