Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 29 éves asszony tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves asszony tényleg csak azoknak kell, akik nem találnak fiatalabb, szexi lányt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 13:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
29 évesen ezt kikérem magamnak...
2017. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Butaság! Asszony vagy, vagy nő? Azért nem mindegy. :) De egyébként ez butaság.
2017. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Miért? Szoktam ismerkedni a nőkkel, és hát... maradjunk annyiban, hogy az átlag 29 év körüli nő azért nem egy Sarka Kata...
2017. okt. 20. 13:25
 4/35 A kérdező kommentje:
Én egy 28 éves fickó vagyok egyébként.
2017. okt. 20. 13:26
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Asszony, ha férjezett, de manapság ezt már nem használják. Maximum az "asszonyom" megszólítást úgy 40 felett, de az megint más.

29 éves fiatal nő. Kész. Pont. Hogy hogy néz ki, az pedig a génjein és az igyekezetén múlik.

Az én 29 éves nőismerőseim csinosak, vékonyak, semmiképp sem lepukkantak, mint ahogy te hivatkozol rájuk.

De ha elvárod, hogy egy nő "egy Sarka Kata" legyen, akkor tartsd el azon a színvonalon, amin a párja Sarka Katát. Vagy láttad már te azt a nőt bármi hasznosat csinálni?

2017. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Pedig a több kölkös, elvált Sarka Katád előbb asszony, mint a hasonló korú, gyerek nélküli nők.
2017. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Jó, az igaz, hogy Sarka Kata a génjeinek is köszönheti azt, hogy például babaarca van.


De ettől függetlenül nagyon sokat edz, és ezen még az sem változtat, hogy a melle plasztikázott. Ha nem lenne az, akkor is jól nézne ki.


A mai 29 évesek nagyon el vannak hagyva, olyan tipikus "tanárnős" kinézetük van (rossz értelemben).

2017. okt. 20. 13:31
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz be nála akkor, hátha sikerrel jársz ha jól tudom, most nincs párja. Ha neked ez kell....
2017. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. 2 gyerekem van, de nem vagyok $zarabb kategória, mint a 20 körüli, gyerektelen csajok, igényes vagyok, általában 22-23-nak néznek, de megesik, hogy személyit kérnek.

A másik, hogy egy 29 éves nő még amúgy semmiről nincs lemaradva.

Ahogy írtad, te egy fickó vagy, és az is maradsz ezzel a nézettel, férfi semmiképp sem ...

2017. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Sarka Kata orra plasztikáztatva van, és -bár ezt nem tudom biztosan- - de simán lehet, hogy botox van az arcába. Egy átlag nőnek nincsen. Ez nem gének áldása, a botox áldása.
2017. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!