Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő között létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Férfi és nő között létezik barátság, ha a nő egyre több mindent akar, de állítása szerint ez csak közvetlenség?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akinek van gyereke meg egy élettársa, akikkel amúgy jóban vagyok. Úgy kezdődött, hogy munkába együtt mentünk, haza együtt jöttünk, megvártuk egymást, ez ment kb. 1 hónapig. Aztán kezdett érdekes lenni a dolog, mert már kézenfogva mentünk, ölelgettük, puszilgattuk egymást, egyre szexisebben öltözött, kifestette magát, állandóan a kedvemben járt, egyre többet találkoztunk, stb., de ez sok mindenkinek feltűnt, így nekem is, hogy most akkor mi is a helyzet, mert ő állítása szerint csak ennyire közvetlen, és csak barátkozni akar, de szerinte én nem tudom megérteni őt, persze nem mondja meg mit gondol, valamit titkol és nem hajlandó elmondani. Ma leültem vele és elmondtam neki, hogy nekem ez már többnek tűnik egy barátságnál és nagyon kellemetlen, mert jóban vagyok az élettársával is és nekem ez a közelség már felhívás keringőre. Kb. 2 hete szakítottam a párommal, most jelenleg nem tudom elképzelni, hogy legyen kapcsolatom, meg egy ilyen bonyolult szitum, kell egy kis szünet. Ma sírt, hogy elrontotta az egészet, mert csak a barátom akart lenni.

Ti mit gondoltok? Aki tud, vagy volt hasonló helyzetben az leírhatná a történetét, tapasztalatát, szeretném megérteni a helyzetet.



2017. júl. 26. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan bejössz neki,csak kellemetlen számára a helyzet.Nem akar veszíteni,ezért bepánikolt.Kicsit hagyd most.Ha komolyan érdekled,lépni fog,de idő kell neki meg nyugalom.Addig te is megnyugszol kicsit.
2017. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ez is lehetséges. Elárult annyit, hogy attól fél, elveszít, pedig én nem mondtam, hogy nem barátkozok vele, csak bizonyos dolgok nekem kellemetlenek, ő meg már úgy állítja be, hogy vége mindennek, vége a világnak, ezt már nem lehet viszacsinálni, stb.

Lehet, hogy én vagyok túl merev, de én ezt egyszerűen nem értem, én akkor viselkednék így, ha szerelmes lennék valakibe.

2017. júl. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!