Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudnád hogy a párod és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy a párod és a gyermeked elköltözik a te hibádból mit tennél?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám tettekkel bebizonyítani, hogy megváltoztam, de de nem lennék túl nyomulós. Ilyen esetek általában elég súlyos okkal történnek, szóval hagynék időt a páromnak, hogy egy kicsit lehiggadjon.

Bár nem tudom, attól is függ, hogy mi történt, mert vannak olyan dolgok, amik után tényleg jobb hagyni, hogy külön életet kezdjenek (pl egy erőszakos/alkoholista ember jobb, ha nem kuncsorogja magát vissza)

2017. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha tudja a férfi hogy nem a másik utcába mennek nem láthatja őket minden héten. Ivásról, csajozásról van szó, nem agresszív ember.
2017. okt. 21. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén, miért jutott idáig a kapcsolat?

Nem akkor kell sírni ríni, mikor már a probléma bekövetkezett, hanem nem kellett volna elkövetni a h..lyeséget, kedves kérdező!

Most persze, szánod bánod, de akkor nem gondoltál a párodra és a gyerekedre, mikor gerinctelen módon megcsaltad őket?

2017. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én a nő vagyok. csak érdekel ki hogyan viselkedne ebben a helyzetben. Én könyörögnék sőt meg sem tettem volna hogy ne történjen ez. szerinte mindent megtesz, de még beszélni sem hajlandó normálisan én többször próbáltam vele beszélni vagy veszekedés a vége vagy nyomogja a telefont de azt mondja milyen rossz neki meg hogy szeret. Én úgy gondolom nem így viselkedik egy férfi ha tudja hogy elveszíti a családját
2017. okt. 21. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látszik, a pasi még most sem képes tanulni a saját hibájából. Tipikusan az a fazon, akinek még ezek után is te leszel a szemét riherongy, ha elhagyod.
2017. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mivel eleve a legjobbat igyekszik vinni az ember a párkapcsolatába, én úgy vagyok vele, hogy ha az sem elég jó, hát akkor hadd menjen. Veszett fejsze nyele után nem kapkod az ember.

2017. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezzel a viselkedéssel csak azt igazoljs, hogy jól döntöttél, hogy leléptek. Amúgy meg ha teperne ezerrel meg térdenállva könyörögne min változtatna? Tudná, hogy újra megteheti, mert a végén úgyis megbocsájtassz és nem lesz következnénye...
2017. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rézevőfiamór ***** válasza:

prof. Dr. Roogdky Niombahn receptjét javaslom.

(és miért is szültél neki gyereket? Azt hitted ettől megváltozik? Egy frászt!)

2017. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!