Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így a kapcsolatunk, hogy elköltözik?

Figyelt kérdés
A barátnőm az egész családjával elköltözik Skóciába valószinűleg szeptemberben. Ott fognak tovább élni. Másfél éve vagyunk pont együtt. Én itthon maradok, mert 3 év és befejezem az egyetemet, viszont ő is egy év múlva érettségizne. Szerintetek működhet így?

2016. júl. 4. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

hát ez csak rajtatok múlik, ha elég erős a kapcsolat és tesztek érte, hogy túlélje, akkor sikerülni fog...


23F

2016. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Oszinten ez a penzen mulik. Ha van penzed hozza kiutazgatni, illetve neki van penze visszautazgatni hozzad havonta-3 hetente minimum akkor mukodni fog. Nagyobb kihagyasokkal el fogtok hidegulni valoszinuleg.
2016. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért Skócia nem a szomszédban van.

Én akárhogy szeretném, de szakítanék. Ha majd lenne lehetőségem nekem is kiutazni és ha akarnék, akkor megkeresném és talán újra összejövünk, talán nem.

2016. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak penzzel:(
2016. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne pénz kiutazni,mert rgyszer ő egyszer én mennék. Viszont itt az idő a gond. Eddig nagyon sokat talalkoztunk és ez rémit meg, hogy alig fogom látni.
2016. júl. 4. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, én ismerek olyan párt, akinek az egyik tagja Svédországban lakik, kb 1,5-2 havonta jár haza a srác, a csaj meg eddig itthon volt, most pedig 3 hónapot Angliában tölt...

Nekik működik, úgy látszik.


Bár ők eleve úgy jöttek össze, hogy a sráccal még nyáron dumálgattak mikor a csaj szakított az exével, és csak novemberben lettek egy pár, akkor már a srác kint lakott.

2016. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki van csukva. A távkapcsolat fából vaskarika, és bár a kamaszok esküsznek rá, felnőtt emberek igyekeznek messze elkerülni az ilyet. Az ember folyamatosan változik, kérdező. is, te is. Ha nem vagytok napi szinten kapcsolatban (és itt nem a virtuális álkapcsolatra gondolok), kizárt, hogy ez a változás azonos irányba történjen. Ha pedig nem azonos irányba változtok, evidens, hogy eltávolodtok egymástól. Lehet, hogy 1-2 évig eldöcög egy ilyen kapcsolat, de minél előbb belátjátok, hogy mást kell keresni, annál jobban jártok.
2016. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember folyamatosan változik, kérdező. Ő is, te is.
2016. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!