Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom biszexuális tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális tudni fogunk ettől normális kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mert számomra a monogám, kettes párkapcsolat a normális. Az, hogy férfiakkal csináljon bármit számomra a kapcsolat végét jelentené. 31/n
2017. okt. 22. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjem biszex. 7 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok, gyerek is van. Jónak mondható a házasságunk, igaz én nem ítélem el a biszexualitást. Igaz, hogy én csak szexre nem tekintek megcsalásként, ha esetenként együtt van egy pasival, ès ez nem rendszeres, és nincsenek benne érzelmek.

Emellett persze nem szenvedek hiányt semmiben, szexuális téren sem. És imád minket, a gyereket is, nagyon jó apa. Persze mindenki maga tudja, hogy neki mi fér bele, de tudom, ha féltèkenykednék, egyikőnk sem lenne boldog.

2017. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha úgy érzed, ezt nem fogod tudni elfogadni, akkor hagyd a kapcsolatot, neki is jobb lesz olyannal együtt lenni aki elfogadja így, ès neked is, ha olyannal vagy együtt aki hasonló értékrendet képvisel mint te. Utolsó voltam (akinek biszex a férje). Sokan vagyunk, sokfélék, ami neked normális, az másnak nem biztis hogy az, ami nekem normális az valószínű neked nem az.

Ha nem akarsz évek múlva szenvedni, akkor szakíts még az elejèn, vagy fogadd el de ne akard megváltoztatni, attól csak frusztràltak lesztek mindketten. Ő azért mert el kell fojtsa a vàgyait, te meg azért mert àllandóan azon fogsz kattogni, hogy vajon most "megcsal" vagy nem?

2017. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Majdnem rávágtam, hogy semmit sem jelent, de... a félrelépések egyetlen oka az, hogy az illető valamit nem kapott meg otthon. Nnomost ez alapjáraton egy megoldható dolog lenne, de egy biszexnél - hetero kapcsolatban - egészen biztosan nem kap meg valamit, az pedig egy másik ugyanolyan nemű ember.

Szóval azt akartam mondani, hogy ez olyan kockázati tényező, amivel igazából nem lehet mit kezdeni.

2017. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Megint a sztereotípia, hogy egy biszexuális nem tud monogám lenni. A te heteroszexualitásod sem azt jelenti, hogy a világ összes férfijával akarsz együtt lenni egyszerre.
2017. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny típus. De én azt, hogy esetleg a pasim egy másik pasival szexeljen mert arra vágyik nem tudnám elviselni. Mondjuk eddig úgy éreztem hogy ő hasonlóan gondolkodik a hűségről mint én. Csak nem tudom hogy esetleg pár év múlva mit fog érezni.
2017. okt. 22. 13:09
 16/17 anonim ***** válasza:
2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 promixi válasza:
Ha igazan szereted elfogadod. Beszeljetek at. Oszinten. Próbáljatok kiegyezni ugy hogy mind ketten engedtek egy kicsit. A szexualis beallitottsagon valtoztatni nem tud. Max egy ideig elnyomja. De elobb utobb ugy is elojon. Mit szolnal ahoz ha te lennel bisex es a parod aki szeret. Kirugna ez miatt?
2018. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!