Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg szeretnék lenni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szeretnék lenni, de nem vagyok az. Ez normális? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Az szeretnék lenni, de közbe meg mégse. Mit csináljak?

(Lány vagyok)



2014. okt. 29. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél bi.
2014. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, bi vagy...
2014. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Kifejtenéd? Amúgy hány éves vagy? :D
2014. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Fűccsé' be!
2014. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy meleg szeretnél lenni, de nem vagy az?


Most vagy meleg vagy, vagy nem...nincs olyan, hogy akarsz valamit, de nem vagy az.

Kíváncsi vagy milyen egy nővel...esetleg...de az nem azt jelenti, hogy meleg szeretnél lenni.

2014. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

ILYET SE HALLOTTAM MEG

congratalation

fiam

2014. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Legyen elég, hogy divatmajom vagy és ezért akarsz az lenni és feltünősködni. Elégedj meg ezzel, ha az apád lennék lezavarnék egy fülest vagy kettőt, mert a sztereo sosem hal meg....
2014. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7: Divatmajom? Hát nagyot tévedsz, egyáltalán nem vagyok az, pont hogy utálok a figyelem középpontjában lenni (szerencsére ez nem is sokszor fordul elő)...

#5: Nem csak azt próbálnám ki, el is tudnám képzelni, hogy egy lánnyal legyek boldog és együtt éljünk valamikor...

#4: :D


#3: Nem igazán tudom kifejteni. Még nem csókolóztam se fiúval, se lánnyal. Viszont eddig egy fiú tetszett (meg a hírességek közül is csak fiúknál volt az a "fangirling"), de már nem. Úgy gondolom, hogy a lányok sokkal normálisabbak, ráadásul még az ízlésünk is egyezik alapból valamennyire. Ezért velük sokkal szívesebben mennék el helyekre (=randira), meg szerintem előttük sokkal jobban meg tudnék nyílni, meg amit föntebb írtam, hogy később akár összeköltözni, stb... (persze akkor, ha szeretjük egymást, nem csak azért, mert lány) Kb ennyi.

2014. okt. 29. 22:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
...Érdekes, csak mert én is valahogy hasonló helyzetben vagyok, ha van kedved beszélgetni, akkor írhatsz.
2014. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Én meg lányként meleg fiú szeretnék lenni :)

Tudom hogy nem normális dolog de ez van.. :)

2014. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!