Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális megoldás biszexuális részemről?

Figyelt kérdés
Szóval ismerek egy srácot aki elég régóta bejön nekem, iszonyatosan szexi, és már régóta szeretném őt. Nem tudom, mennyire biszexuális, nem beszélek vele ilyenekről. Van egy lány, akivel mostanában szexel, arra gondoltam - mivel elég nyitottak mindketten - hogy valamelyik este megpróbálok beszállni közéjük, és ráhajtani. A csaj is bejön (bár a srác azért jobban izgatja a fantáziám), szóval ez így pont jó. Szerintetek? F.
2014. márc. 29. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
ha annyira nyitottak mind a ketten, beszállhatsz közéjük. aztán próbálkozz, legfeljebb kihajítanak. de szerintem hetero a srác
2014. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!