Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után nem féltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem féltetek a párotok mellett attól, hogy elhagy?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú idő után, most újra van kapcsolatom. Bár még nem hosszú ideje, csak 4 hónapja.

Viszont én folyamat félek attól, hogy a párom mivan ha megcsal, vagy elhagy, vagy egyszer besokall tőlem, vagy esetleg kiszeret belőlem stb...

Talán ha kis egészséges félelem van az nem is gond, de én ezeket kivetítem kb mindenre. Ha épp fáradt és nincs kedve nálam aludni, azon kezdek agyalni, hogy mért nem, mi lehet a baj kettőnk között. De ugyanez van akkor is ha nem találkozunk annyit, vagy ha nem ölel meg annyiszor. Befeszülök és akaratlanul is azon kezdek gondolkozni, hogy mi lesz ha...

Mondhatni ő az első normális komolyabb kapcsolatom. Volt már korábban komoly, de abban a végén a párom nagyon kihasznált, megcsalt, és másoknak mondogatta, hogy én már csak szexre kellek neki.

Lehet, hogy én attól is félek, hogy megtörténik ugyanaz mint a volt kapcsolatomnál, mert annál az elején szintén minden rendben volt, csak egy idő után fordult minden rosszra.


Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert előbb már a sírás kerülgetett.


Nyilván a párom szeret, ezt mások is látják, és türelmes velem, viszont nem akarok mindig kiakadni és panaszkodni neki. Elmondta már korábban, hogy elhiszi, hogy régen kihasználtak és van időnk, hogy ez a félelmem elmúljon, de nyilván ő is ember és nyilván szeretné ha feloldódnék mellette.


Nem várom el tőle, hogy örökké várjon rám.


23N


2017. okt. 22. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem foglalkoztam ezzel a kerdeskorrel. Tulkeppen miért hagyna el ?
2017. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy élni, hogy mindentől félsz, csak mi értelme? Élvezd a pillanatot, ne azon agyalj, hogy “mi lesz, ha..”
2017. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

2 éve együtt vagyok vele, még mindig aggódók néha én is.

Alapból aggódó típus vagyok minden teren..

Azért aggódok mer nekem is ő az első komoly, egyik se volt velem ilyen rendes..

2017. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es:

Bármi miatt. Sajnos volt már olyannal dolgom, aki egyik pillanatról a másikra eldöntötte, hogy nem szeretne velem lenni. Nyilván annak is volt előszele, de attól sajnos ez a félelem a mostani páromnál is jelen van.


2-es:

Tudom én is, hogy ezt kéne, de nem megy. Azt hittem egy idő után elmúlik.


3-as:

Kb én is így vagyok ezzel. Nagyon rendes velem, és lehet pont ezért is félek ennyire.

2017. okt. 22. 22:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nekem, felesleges ezen aggódni. Tényleg. Én is ilyen voltam.


Már akkor tudtam, hogy megtaláltam azt az embert, aki a másik felem. Akivel minden éjszakát nevetve átbeszélünk, akivel közösek a célok, aki kívül-belül azokat az értékeket hordozza, amire mindig is vártam.


Ezt tudtam 1 hónap után. 1 év után is. 10 év után is.


Aggódtam, hogy egyszer csak elhagy. Nem veszekedtünk, nem féltékenykedtünk, nem szorítottuk korlátok közé a másikat. Aztán szép lassan, 7-8 év után elkezdett kikopni belőlem a félelmem. 10 és fél év után, anélkül, hogy bármi változott volna, egyik napról a másikra megváltozott és most szakítunk.


Felesleges agódni. Élvezd amíg tart. Ha elhagy, ha az van megírva, akkor így is-úgy is elhagy majd, ha fejre állsz, akkor is. Ne rontsd el a szép időszak egyetlen pillanatát se.


33/F

2017. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Heart of Darkness ***** válasza:
49%
Én folyamatosan rettegni szoktam ettől és sajnos nem csak egy párkapcsolatnál fordul ez el. A legjobb amit tudok tanácsolni, hogy ne aggódj és nehogy ezzel ronts el bármit. Ez egyébként szerintem nem idő kérdése.
2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Soha nem aggódtam, gondoltam ilyesmiért. Előre, soha nem lehet tudni, mi lesz 2-5-10 év múlva. Ilyenen aggódni, csak önkínzás. Az életet élni és élvezni kell, nem aggódni.
2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5. Meg kérdezhetem mi változott meg? Nyilván nem olyan mint az elején meg ertem.. de mégis mi az ami miatt szakítani kellett?
2017. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös:


Nagy igazság amit írsz.

Sajnálom ami egyébként történt... Egyik ismerősömnél is hasonló volt, csak nála 8 év után...

De egyébként igazad van, én sem szeretném elrontani kettőnk idejét a panaszkodásommal.


6-os:

Köszi. Próbálom magamat ráállítani arra, hogy ne féljek, csak nem könnyű és eddig nem sok sikerem van.


7-es:

Jó neked hogy nem aggódtál ilyenen. Irigyellek ezért, tényleg. :)

2017. okt. 22. 23:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz bízni, biztonságban érezni magad. Pedig ezt egyetlen pasi sem tudja neked megadni, soha. Ezt neked magadban kell megtalálnod. Nem tudsz minden helyzetet kontrollálni az életben. Tótágast is állhatsz, akkor sem. Mi szükséged van ezekre a rossz, bántó gondolatokra? Miért kell magadra passzív áldozatként tekintened, akivel csak megtörténnek a dolgok? A saját érzéseiden tudsz formálni és a gondolataidon is. Tudatosítsd magadban ezt. Fókuszálj arra, hogy mit tudsz neki te adni és mi a jó a másikban. Vedd le ezt a rossz szemüveget a fejedről, ami torzítja a világot. A világ ennél sokkal színesebb.
2017. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!