Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy pasi ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi ilyet mond egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha más pasival ismerkedsz az nem rajtam àll csak is rajtad.Ő nem hibàs.

2017. okt. 28. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha más pasival ismerkedsz, az rajtad áll, nem rajta. A te döntésed, tetted. Mit nem értesz?
2017. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen párkapcsolat az, amikor mással ismerkedsz?
2017. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Sok dolgot.
2017. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy ha félrekúrsz, akkor eszedbe se jusson az a sz.ar duma, hogy a pasid miatt van, mert nem hozta le a csillagokat, ezzel ő kergetett más férfi fas.zára. Egyúttal azt is, hogy ki leszel dobva, és az a megbocsájtó típus.

Így már érthető?

2017. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedek màssal .Csak azt hiszi kérdezősködik hogy nem e szoktak ràm irni stb.Folyamatosan nézi a messengeremet .Meg szóvàteszi hogy voltam fenn viberen este .Holott csak az időt néztem meg a telefonon.
2017. okt. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!