Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szokták sajnálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szokták sajnálni a nőismerőseiket, barátnőiket, ha ők szerintük egy tutyimutyi alakkal él párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván azért választott magának párjául egy tutyimutyi alakot, mert szeret basáskodni. Valamivel jobban sajnálom azt, aki terrorban él, de őt is csak akkor, ha valóban nincs módja változtatni a helyzetén.
2015. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Egye meg amit főzött magának.
2015. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen.Engem is sajnálnak és nem értik miért vagyok vele.

Néha én se értem...

2015. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
A szingli barátnők szokták ezt tolni a házas barátnőiknek.Vagy olyannak akinek stabil a kapcsolata.
2015. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a 4-es mondja. :)

Irigyek valakire ezért kitalálnak ilyen hülyeségeket, hogy "tutyimutyi alak" a barátja, és úgy csinálnak, mintha igazából sajnálnák az illetőt..

2015. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha tényleg rossz a kapcsolata emiatt, akkor talán valóban sajnálja egy-egy jó barát, barátnő. De az ismerősöktől az ilyesmi általában inkább rosszindulat.
2015. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

"Aki nyavalyog, de nem változtat, annak nem fáj eléggé!"


Először is, a fenti sor nagyon igaz, másodszor pedig pont emiatt gondolom azt, hogy akit sajnálnak, azt valószínűleg azért sajnálják, mert úgy állította be a kapcsolatát. Márpedig ha valaki csak panaszkodni tud, akkor megint csak a fenti sor érvényes ...

2015. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha sajnálni nem is, ismerettségi körömben van olyan, akiknél csak pislogok, hogy milyen töketlen a férje, miközben a nő egy határozott, csinos lány. Őszintén csodálkozom rajta, hogy mit eszik rajta, de végülis, már 9. éve boldogok együtt, ennek csak van oka.


És nem, nem vagyok irigy egyáltalán, magam is boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek évek óta, sőt, a kedves barátnő sem panaszkodik vagy állítja be sajnálnivalónak a kapcsolatukat. Sőt, a kapcsolat maga ránézésre kívülről van olyan idilli, mint az enyém megélve, alapvetően a csodálkozást részemről valóban a férfi személye okozza. Hogy ez hogy szedte össze a feleségét...? Bár sanszos, hogy az asszonyka volt a mozgatórugó úgy mindenben. A kezdetekkor is pontosan ugyanúgy, mint most.


Vannak, akik szeretik, ha egy marionettbábu a párjuk, ezen én ledöbbenek, de gondolom, aki ilyet választ, annak ez a tökéletes :D

2015. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha nem szolok bele, hogy kivel el egyutt a bnom. N
2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szoval papucs pasikra gondolsz. Imadom a papucs pasit, aki teljesiti a kivansagaim. En imadok parancsolgatni. Imadom, hogy mindig az van, amit en akarok. Sose veszekszik, minden programon nyugodt , udvarias es kedves. Ilyennel elek egyutt. Ha megkozeliti epp egy no, azt jol meg szoktam verni.

Szoval az ilyen not, aki olyan pasival el egyutt, akit korulirtal, mindig is irigyeltem. N

2015. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!