Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkoztat egy kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkoztat egy kollégám, ha boldog házasságban élek?

Figyelt kérdés
Nőként van egy 36 éves férfi kollégám. Nem igazán jön be, sőt boldog házasságban élek a férjemmel. Azonban vannak olyan dolgai a kollégának, ami felizgat és szégyenletes, de megengedek neki, mint pl.,hogy megérintsen olyan helyeken, ahol csak a férjemnek szabad, puszilgasson,simogasson. A hangja és a figyelmessége is elragadó. Szégyenlem magam, amiért ezt teszem, nem is értem magam. Miért tesz ilyet egy férjes nő? Mit javasoltok, mit tegyek? Tegyek ellene, vagy sem? Még nem okoz gondot.

2017. okt. 28. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudsz parancsolni a sunádnak, idő kérdése, hogy belülről is megérintsen.
2017. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkozz ek, hogy miért vagy akkora érzelmi analfabéta, hogy itt játszod az elmélkedőt és nem pedig lelkiismeretfurdalásod van, amiért csalod a párodat.
2017. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom szubjektív, de ezek még nem megcsalások. Csak nem értem mitől lehet ez bennem, mikor nincs erre szükségem.
2017. okt. 28. 16:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De, ez megcsalás. Elég nagy baj, ha te nem annak gondolod. Szerintem a a férjed csinálná ezt a csinos gyakornoklánnyal a munkahelyén, annak már kevésbé örülnél.
2017. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az igaz. Undorítónak érzem magam, közben meg tetszik amit csinál.
2017. okt. 28. 16:57
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Van ilyen. Engedj a csábításnak és ne problémázz a válaszokon.
2017. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Csapjatok egy hármast.
2017. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lehet csúnya ez egy nőtől, de lehet az lenne a legjobb.
2017. okt. 28. 17:04
 9/20 A kérdező kommentje:
A 6-osnak ment.
2017. okt. 28. 17:05
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Mit tesz egy férjes nő?


Ezt egy kamaszsrác tette fel vagy mi?

2017. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!