Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újabb kérdés ami foglalkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb kérdés ami foglalkoztat és bízom benne lesz rá válasz. A munka nem bűzlik nekem, ezért már összejött egy kisebb vagyon, de a tanulás se, mert főiskolára járok, viszont a párkapcsolat nem akar és még barát is alig van?

Figyelt kérdés
Ezért kérdeném tőletek,h azok akik voltak már hasonló helyzetben,(ha nem is annyira,mint én),hogyan jutottak ki belőle és mik alapján?

#sardadfs
2014. okt. 29. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszek a spanod! De csak akkor ha a Cutler Goldba jársz gyúrni. ; D
2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na mindjárt rádakaszkodik egy pár kis r i banc.
2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés!Én is évek óta így vagyok ....Keress valami olyan hobbit,ahol tudsz ismerkedni.Pl sport...(ne konditerem,hanem ahol vannak párok pl küzdősport-ahol nők is vannak)
2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3as. Miért nem kondi? Ott nagyon jó kis formás puncik vannak.
2014. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Nem ő vagyok, de már jártam három különböző konditerembe is és még egy helyen sem láttam sunákat. Az egyik helyen állítólag voltak, de más szinten...


Akkor már inkább uszoda, fallabda, vagy teniszezés.

2014. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hajszolod túl a tanulást és a munkát? Eljársz rendezvényekre (koncert, buli stb) vagy neten keresel párt?

Jó ideig én is ilyen voltam, de csak azért, mert nem jártam el kikapcsolódni meg olyan helyekre, ahol barátokat és pár találhattam volna.

Egyensúlyt kell találni a kettő között.

2014. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!