Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket mennyire foglalkoztat a barátnőtök múltja?

Figyelt kérdés
Eddig olyan barátnőim voltak akik más városba laktak, nemnagyon tudtam kikkel voltak előtte,nem is firtattam.Most összejöttem az utcából 1 lánnyal,ő 23. Szinte az egész életét tudom kikkel volt régebben elég rossz híre volt hogy benne volt egyéjszakásokba, szexkapcsolatokba. Egyébként teljesen jól megvagyunk de ezek a dolgok kissé zavarnak.
2016. máj. 3. 13:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzed szeret teged es jol megvagytok akkor felesleges a multon ragodnod.
2016. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem foglalkoztat ... Nekem is van egy múltam, ami nem egyszerű, őt se érdekelje :-D

Egyébként is az számít, hogy most mit érzünk egymás iránt és mik a közös terveink ....

2016. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan zavar az egyéjszakás, ami évekkel ezelőtt történt??? Akkor inkább keress egy másik lányt, aki 200km-rel odébb van és akiről semmit sem tudsz..


Nem kell rá féltékenynek lenned, nem kell a múlton rágódni. Mindenki követ el hibákat.


Ha tényleg annyira zavar, hogy a jó tulajdonságai ellenére is, akkor szakíts. Semmi szükség arra, hogy egy veszekedés alkalmával lehord mindenfélének szerencsétlent bosszúból!

2016. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod őt elfogadni olyannak amilyen, akkor jobb ha békén hagyod őt.

Nem a te tulajdonod, hogy szemére vess bármit is a múltból, amihez neked semmi közöd.

2016. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ, mik a terveid.

Ha csak ellenni szeretnél, jól érezni magad, akkor szard le.

Ha házasság is benne van a terveidben, akkor sztem felejtős.

A nők azt hiszik, hogy attól, hogy minden faxzt megízlelnek, még éppen annyira tisztességesek és feleségnek valóak maradnak, de ez hiú ábránd.

Senki nem akar azon gondolkodni egy társaságban, hogy melyik helyi arc élvezett már a gyerekei anyjának a szájába...

2016. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%
#5: [link] Valós probléma. :D
2016. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mert a nők erénye a szüzesség, ártatlanság. És csak éppen az aktuális párjával legyen, előtte senkivel, és utána sem! Mindegy mi történik. A szabad szex csak a férfiak kiváltsága? Attól még lehet valaki tisztességes, korrekt, egyenes, hogy több férfivel volt szexuális viszonya. Minden csak a hozzáálláson múlik!
2016. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok!

Azért hülyeség ezzel foglalkozni, mert úgy sem tudhatod ... ha nem mondja el, ha titokban tartja és a #6-os által ábrázolt helyzet van, akkor sem tudsz mit kezdeni. Lehet a legszendébbek gondolt nőnek a múltjában is van ilyen és lehet, ha szűz lányt veszel el, azért kamasz korában ő is leszpott pár farkat a suli retyójában. Nincs garancia és ezért nem is érdemes agyalni rajta :-P


Ezt pedig jó ha megtanuljátok a nőkről ;-)

[link]

2016. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%

Tudod 7-es, lényegében igen, a szabad szex a férfiaké. Persze dughatsz te is bárkivel, akit csak magadra engedsz, hisz szabadság van, szingliség, stb., de ennek vannak kevésbé kívánatos hozadékai is: szívesen veszem az ilyen lányok társaságát és jól el is vagyok a fajtáddal, de ez csak szórakozás. Soha nem vennék el egy hozzád hasonló kiélt nőt, ilyet nem akarok gyermekeim anyjának.


Amúgy meg mi a véleményed a következő kifordításáról a saját mondatodnak. Figyeld a szavakat, mert csalok:

"Attól még lehet valaki tisztességes, korrekt, egyenes, hogy alacsonyabb a többi férfinél. Minden csak a hozzáálláson múlik!"


Arra akartam rávilágítani,hogy meglehet előítéletes vagyok, de kicsit sem jobban, mint a nők, csak más területeken.

Egy nő kikéri magának, hogy "kémiát" érezzen egy 180 alatti férfi irányába, én meg kikérem magamnak, hogy a város getziputtonyával képzeljem el az életem.

Ez egy ilyen háború.

2016. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
9-es! Ostoba vagy és egyszerű!
2016. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!