Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel ha a párod mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha a párod mellett megtetszik valaki?

Figyelt kérdés
megcsalas kizárt. elfelejted az illetőt vagy elhagyod a párodat?

2017. okt. 31. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Lefekszem azzal a nővel is, aki megtetszett, nálam ez alap. Másik esetben összehozok egy 3-ast.


Lehet lepontozni.

2017. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem pontozlak le. nekem mindegy mit csinálsz, bár a válasz nem hasznos ,de nem pontozlak le.
2017. okt. 31. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem a parom, ugy hogy eleve nem nezek senkire lehetseges kovetkezokent..
2017. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Elfelejtem az illetőt.

Akármennyire is tetszik, oka van annak, hogy a párommal vagyok.

2017. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Elég sok nő tetszik, nem értem, hogy ezért miért kéne bármit tenni.
2017. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Egy csomó nő tetszik, nincs ebben semmi különleges. Megnézem őket, egy-két percig gondolok rájuk és fantáziálok egy kicsit, aztán minden megy tovább. Egy ilyen "megtetszés" annyira eltörpül a kapcsolatunk érzelmi háttere mellett, hogy semmit sem jelent.
2017. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Fantáziálok róla és ennyi. Idővel úgyis megunom vagy jön egy új alany, aki felkelti az érdeklődésem.
2017. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha a kapcsolatom nem a legkiegyensúlyozottabb, akkor idővel valószínűleg meg tud (és meg is fog) tetszeni más. Az újdonság mindig vonzó, ami csalóka, hiszen abból ugyanúgy lehet állóvíz. Ha nem az szeretem a párom és nem tudjuk boldoggá tenni egymást, akkor szakítok, függetlenül attól, hogy valaki felkeltette-e az érdeklődésem, vagy sem.

Ha a kapcsolatunk jó, és az esetleges problémákat van lehetőségünk és igényünk megoldani, akkor pedig a megtetszett illető felejtős kategória.

2017. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Jól megnézem magamnak, elraktározom, hogy "jópasi", aztán ennyi.


Szeretem a kedvesemet, nem cserélném le senkiért.

2017. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!