Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha komoly kapcsolat mellett megtetszik valaki?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon jó minden, még a szerelem is tart, nem csak a szeretet :) pár hónapja van a közelemben egy másik férfi mint barát, ismerősön keresztül, és nagyon tetszik. nem akarom még véletlenül sem otthagyni a párom, hiszen szeretem, viszont a másik akkor is megtetszett. ez normális előfordul ilyen? vagy baj?

23/N


2015. szept. 29. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg hát!!!-)
2015. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy felismered és elfogadod a tényt, hogy jóképű férfi, esetleg pont az eseted, nem gond. Viszont ha szexuálisan vonzódsz hozzá, a közelében akarsz lenni, esetleg elképzelsz szituációkat vele, az már baj.
2015. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dolog normális, ugyanis ember vagy. Akkor nem lenne normális, ha erősödne ez a vágy, valami történne is a sráccal, miközben ott van még a szerelmed. Ha nem fellángolás ez, ergo nem múlik pár nap/hét alatt el az érzés, mindenképpen mondd el a partnerednek, hogy ez van, és mielőtt megcsalásra kerülne sor, váljatok szét.
2015. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindig várom hogy találkozzunk/beszéljünk, és sokat gondolok rá. de emellett semennyire nem enyhült a párom iránt érzett szerelmem..
2015. szept. 29. 18:26
 5/5 curáku ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Általában akkor erősödött a vonzalmam, amikor épp volt valami gond a kapcsolatban. Elkerülném őt, ha tehetném, de nem tudom, mert együtt dolgozunk. Igyekszem kizárni őt, és megoldani a gondjainkat a párommal.


Azért azt kell mondjam, hogy nem egyszerű a helyzet, pláne mikor céges ivás van, előtte meg 2-3 hétig fasirtban vagyunk.

Soha nem történt semmi, nem is fog, de nem egyszerű.


Én is gondolkoztam már rajta, hogy akkor talán nem ő az igazi, de rájöttem, hogy nem ez a probléma. A hűség egy döntés. Számomra nagyon fontos a szex, a vonzalom és sajnos én ilyen vagyok, nem tudom teljesen kizárni. Ettől függetlenül viszont a szívem teljesen egészében a páromé, belepusztulnék, ha külön válnánk.

2015. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!