Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátottam, visszafogadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottam, visszafogadtam, megbántam. Járt még valaki így?

Figyelt kérdés
2 gyerekünk van,megcsalt,el is költözött a szeretőjéhez,majd valami történt,és visszakönyörögte magát.Sokáig tartott,de visszaengedtem.Azóta nagyon megbántam,de ez az én hülyeségem.Ki alakult a 2 gyerekkel az életünk,én meg megint felborítottam azzal,hogy visszafogadtam.Ha elküldöm,azzal tönkreteszem a gyerekeim életét,lelkivilágát.Iszonyatos nagy barom vagyok.Ugyanis még mindig chatel nőkkel.Lebukott,de azt mondta csak beszélget semmi nem volt,felfújom,szeret,higyjem már el.Szerintem azok után még a chat sem kellene hogy megforduljon a fejében.Járt még valaki így?
2017. okt. 31. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez se lesz hosszú távon jó a gyerekeknek. A férjed dobd ki, nem érdemel meg több esélyt.

A gyereknek elmondod, hogy megígérte, hogy megváltozik, de nem tette. Hazudott. Úgyhogy nem maradhat veletek, mennie kell.

Meg fogják érteni.

2017. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus... tudod, kutyából nem lesz szalonna, ezért sincs értelme megbocsátani a megcsalást. dobd ki, gyerekeknek is az a jobb, így van rá esélyük, hogy látnak normális kapcsolati mintát is, és nem azt, hogy az anyjuk egy lábtörlő, akivel bármit meg lehet csinálni.
2017. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki VÉGLEG. SOHA, de soha nem fog megváltozni. A gyerekeknek is jobb lesz.
2017. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját és a gyerekeid érdekében is küldd el. Gyerekeknek is az a jó, hogyhya egy harmónikus családban nőnek fel. Ha az apjuk szereti őket hétvégenként tudnak találkozni.
2017. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szereti őket,de nem követek el hibát??? Kicseszek szegényekkel a saját ostobaságom miatt.Elküldtem őt,vissza fogadtam,megnyugodtak,és most megint :( Hogy lehettem ilyen buta de annyira bízni akartam.
2017. okt. 31. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Hoztál egy rossz döntést, ez van, de ha elküldöd, hosszú távon még mindig jobb lesz a gyerekeiteknek is.


Most azt látják, hogy apa hazudozik, anya vádaskodik, vitatkoznak, bizalmatlanok, etc.


Idő kérdése és úgyis elváltok, csak akkor előtte még nyúzzátok egymást pár évig. EBBEN viszont tönkremennek a gyerekek, az fix.

2017. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!