Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "pasim", folyton megcsall,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaaaaaaaaaa kérdése:

A "pasim", folyton megcsall, hazudozzik és én mindig hittem neki és megbocsátottam neki! De most betelt a pohár viszont nagyon szeretem (borzalmasan) és nem tudom hogy mitcsináljak!? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 09:29
1 2 3 4
 1/39 Generalis ***** válasza:
Én szakítanék vele
2013. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Generalis ***** válasza:
Azért mert bolondot csinál belőled . Azért csal meg mert tudja h megbocsáltasz .
2013. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Noydra ***** válasza:
100%
Itt az egyik legbutább nőfajta, tessék megcsodálni.
2013. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan kellene segítenünk, kérlek áruld már el? Pontosan tudod mit kell tegyél de te inkább maradsz egy kapcarongy. Nos vannak ilyen nők akik ezt szeretik, élvezik a megalázottságot és nagyon úgy tűnik te is pont ilyen vagy.

Mi nem fogjuk kinyírni a párodat, hogy megszabadulj tőle az fix.

2013. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Zsák megtalálta a foltját.....
2013. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Pain for Pleasure ***** válasza:

Bocs, a hülye embereken nem tudok segíteni.

Már az első ilyen alkalom után ott kellet volna hagynod, ezek után magadra vess.

2013. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ha ennyiszer megbocsátottál neki, meg is érdemled.
2013. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
szerintem üllj le vele komolyan beszélni és beszéljétek meg az egész eddigi kapcsolatotokat.
2013. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Hát öhmm...eddig azért bocsátottam megneki mert nagyon szeretm (nem kérem hogy nyirjátok ki)!!!!!!De viszont most ugy látom kezd megjavulni(ugy mond)
2013. dec. 31. 10:38
 10/39 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az ilyen sosem javul meg, hidd el.
2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!