Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít az, hogy barátom mással is lefeküdt előttem?

Figyelt kérdés
Mindig összefutok velük,és annyira zavar, mert tudom, hogy mit "műveletek" előttem... Ez féltékenység? Mért idegesít ennyire az, hogy mással is lefeküdt előttem?Én nekem ő volt az első. 20/L
2010. máj. 30. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy féltékenység,

próbálj ezen túllépni, mert most még neked a szar,

aztán a barátodnak is az lesz,

aztán majd ha szakít,

akkor megint neked lesz szar.

2010. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok :S Rohadt idegesítő :S Én is kíváncsi lennék, hogy ez miért van, mert amúgy nem féltékenykedek, megbízok benne.

24/L

2010. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lassan 4 éve vagyunk együtt,az a baj,hogy sajnos elég sűrűn összefutok a csajokkal,és akkor eszembe jut, hogy mit is műveltek... ők is tudják, hogy milyen vele...annyira rossz egy érzés. :S
2010. máj. 30. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pintosan tudom miről beszélsz:$ nekem is ő volt az eslő de amikor mesélt a régi dolgairól mmint nem hencegésből hanem én kérdeztem rá..hát nagyon rossz érzés volt.meg se tudtam szólalni.meg amikor múltkor összefutottunk az egyikkel hháát..
2010. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérlek szépen az a Te bajod, hogy irigykedsz, hogy neki már volt ilyenben része neked pedig nem, továbbá az is aggaszt, hogy azokkal a nőkkel esetleg jobban élvezte mint veled. Meg tudom érteni teljes mértékben, főleg ha csak jókat mesél róla.
2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!