Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose kérdez a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose kérdez a barátnőm nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Folyton magáról beszél, én mindig megkérdezem, hogy van? mit csinál? milyen napja volt?

de ő tőlem soha, nem rég óta vagyunk együtt, pár hete, de akkor is jól esne tőle.



2017. nov. 3. 11:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van,

szeretem nagyon, nem hiszem, hogy találok még ilyen szép, értelmes lányt valaha, ha vele nem megy, senkivel úgy érzem.

2017. nov. 3. 12:34
 12/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy mindent megadok neki attól függetlenül, hogy még csak pár hete járunk, elvittem moziba, vacsorázni, apró ajándékokkal kedveskedek neki, ő is párszor már meghívott magához ebédelni, szóval ilyen téren nincs baj vele, csak az hogy soha nem kérdezi meg hogy milyen napom volt vagy akármi, nem érdeklődik
2017. nov. 3. 12:38
 13/21 anonim ***** válasza:
Velem meg éppen az van, hogy hiába megkérdezem a dolgokat, elmondja, utána pedig hajlamos vagyok elfelejteni, és úgy megkérdezni megint, mintha először kérdezném, valamit sokszor visszakérdezek, hiába megbeszéltük már egyszer. A barátaimmal is így bagyok sajnos, hogy megkérdezek valamit többször. Amit én mondok a páromnak, majdnem mindenre emlékszik, nem sűrűn kérdez vissza. Pedig én is nagyon szeretem a páromat, de valamikor nem vagyok elég figyelmes ilyen téren, de próbálok tenni ezellen.
2017. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Khm Szereted vagy szerelmes vagy belé? És ő szeret vagy szerelmes beléd?


És ha miatta az igazit sosem ismered meg, mert ő papucsot csinál belőled, és meg változtat?


Hidd el az igazi szerelem nem ilyen!


Tudod ne akard megtudni, hogy milyen érzés mikor majdnem átformál az állítólagos szerelmed, és kénye kedve szerint manipulál, szemetesládának használ, és hazugságokkal kihasznál, szexualitásról nem is beszélve.


Úgy érzem érzelmileg nem vagy túl határozott, gondolom voltak, vannak problémáid.


Pár hete ismered. Tudod van aki később mutatja meg milyen is, amikor már behálózott. Az ilyenek kihasználják azt is ha érzelmileg instabil az ember.

Csak szóltam, jó szándékból és tapasztalatból.


Legyél óvatos!

2017. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as ez nem ugyanaz a helyzet.
2017. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A srác "barátnője" nem is kérdez semmit semmilyen szinten.


Ez nem ugyanaz a helyzet. Aki többször kérdezi ugyanazt szimplán a hétköznapi gondok miatt könnyít az agy, hogy bírja a kiképzést.


Ezen helyzetbe sajnos a lány lesz.ja hogy van a srác, olyan mintha egy cuki társas magányban élnél, ahol csak egy valaki a téma.

2017. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

olyan rossz a kedvem ez miatt most...

Pedig nagyon szeretem, nyílván ő is engem.

2017. nov. 3. 12:47
 18/21 anonim ***** válasza:

Én ezért szeretem először megismerni a nekem tetszőt baráti alapon, és utána lépni a következő szintre, sőt nálam ez már alap a csalódás által is megerősödött, hogy ahogy én gondolom ez a helyes út.


Barátságból szerelem!


Gyakorlatilag ő nem is tud rólad semmit,olyan mintha kis kedvencet tartana, akinek bármit elmesélhet.


Engem még a kedvenc állatkáim hogyléte is nagyon érdekelt, még őket is megkérdeztem, hogy vannak.

2017. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ugyanaz, viszont simán azt lehetne hinni, hogy nem szeretem a barátomat, mert úgy tünhet, nem érdekel, amit mond. Kérdező, nem szokott az lenni, hogy amikor elmondja, mi van vele, te is elkezded mondani utána, hogy a te napod milyen volt? Lehet, azt gondolja, magától értetődő, hogy mesélsz neki. Persze nem azt mondom, hogy így teljesen normális, de könnyen lehet, hogy érdekli, mi van veled, csak feleslegesnek tartja megkérdezni. Vagy szóhoz sem hagy jutni?
2017. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd, kérdezne és érdeklődni. Ne élj már álomvilágban. Ha most leszarja a fejed, mi lesz később? Soha nem leszel boldog egy ilyen csaj mellett. Jobb ha beismered magadnak.
2017. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!