Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért bunkózik velem a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért bunkózik velem a pasim?

Figyelt kérdés

Néha normális azt mondja hogy nagyon szeret utána meg olyan mintha nem is szeretne, nagyon bunkó tud lenni.

Minden pasi ilyen???

16/L


2010. máj. 30. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Biztos bunkózik?

Nem lehet, hogy csak kedvesen élcelődik, de te túl érzékeny vagy és túl komolyan veszed?


Ismerős a szitu, de az én drágám csak viccelődik velem :)

2010. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
igen, miden pasi ilyen. jobb ha megszokjátok. azért bunkó mert szeret! a gerinctelenség viszont nem igaz mindannyiunkra!
2010. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem viccelődik

egyszer volt hogy én viccelődtem vele és ő komolyan vette és már azon volt hogy szakít de aztán mégsem

2010. máj. 30. 20:52
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont nem bunkó, hanem hisztis kisgyerek
2010. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem hisztis csak nagyon hamar ideges tud lenni am 18 éves
2010. máj. 30. 20:55
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Figyi. Mond meg neki, hogyha nem fejezi be sürgősen, akkor annak következményei lesznek.Ha már van egy barátnője, akkor ne játssza már a fejét.-.-" Ha meg hidegen hagyja, akkor keress valaki mást. :S
2010. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondanál egy példát? Mert így nehéz eldönteni,hogy mit értesz bunkózás alatt.

Azon viszont jobb lenne elgondolkodni,hogy ha nem vagytok vevő egymás humorára,akkor a későbbiekben mi lesz.A humor fontos,nagyon is,egy mérce is lehet a közös hullámhosszra.

Ha valóban bunkó veled,akkor ne hidd,hogy ez természetes és minden kapcsolatban előfordul.Mert nem!

2010. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

hát pl. msn-en irtam neki kétszer hogy hiányzik erre ő azt kérdezte:most mit vársz azt hogy azt írjam hogy te is nekem??

meg ha vmit nem értek amit ir és visszakérdezek akk azt mondja hogy olvasd vissza és értelmezd de látom nem megy..

2010. máj. 30. 21:01
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bunkóság! Miért kell sértegetni egymást. Vívd ki a tiszteletét és tedd helyre!
2010. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
már néha szólni se merek neki semmiről ami nekem szarul esik tőle mert csak veszekedés lenne a vége azt meg nem akarom
2010. máj. 30. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!