Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom összehaverkodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom összehaverkodott egy igazi tahó gyerekkel. Onnantól velem olyan, mint a kutyájával, folyamatosan csak bunkózik. és nem ért meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
9 éves vagyok. A barátom 23, és 4 éve vagyunk együtt. Körülbelül fél éve összehaverkodott ezzel a gyerekkel, és azóta folyamatosan csak bunkózik velem, már amikor a srác a közelben van.Ha msn-en ráírok, és ott van az a gyerek,vagy nem ír vissza, vagy olyan bunkón válaszol, hogy az nem igaz. Amikor nálam alszik, vagy kettesben vagyunk, ami mostanában ritka, akkor meg tök normális. Egyszer hoztam fel ilyenkor, akkor is csak annyit mondott, hogy nem változik meg olyankor, meg ne mondjak már hülyeségeket. Az ellenkezőjét mondtam, meg mondtam is neki hogy úgy beszél mint a kutyájával akkor velem, aztán fogta magát, megsértődött és elment.Másnap meg ha mi se történt volna, amikor összefutottunk. Nem tudom, mi lelte. Ennyire hatással van vele a gyerek, vagy vagy egyszerűen nem tudom. Előre is köszi!
2010. nov. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtsd ki a gyereket az életetekből. Ja, amúgy grat, hogy 5 évesen kezdted :)))
2010. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 bocsiii:)
2010. nov. 22. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik az a másik gyerek neki.. ezért bunkó veled.. hogy előtte felvágjon.. meg hogy nem is szeret... vagy passz olyan értelmetlen amit ide biggyesztettél
2010. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha nem lehet, és nem bírod tovább így, akkor szakíts.
2010. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a barátod is tahó. Úgy látszik vonzák egymást :)

Égesd be a barátodat a srác előtt! Sokféle képpen, és sokmindennel lehet, légy kreatív!:)

Aztán vagy visszább vesz, vagy borul a bili, de változik valami, az biztos!

2010. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

detto ilyen volt az exem egy bizonyos srác társaságában,

szakítás lett a vége

2010. dec. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!