Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond lehet belőle, ha elnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet belőle, ha elnyomó kapcsolatban érzem jól magam nőként?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha nem vagyok egyenrangú a férfival a kapcsolatban, ha megmondja mit tehetek és mit nem, ha olyan a helyzet, fizikailag is megfegyelmez. A kapcsolaton kívül másokkal viszont egyenlőként érzem jól magam.

22/n


2017. nov. 5. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
hát ha neked ez jó, akkor megfelelő partnerrel megtudod élni ezt, de szerintem fontos, hogy a te igényeidet is vegye figyelembe
2017. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Én is szeretem, ha egy pasi domináns, irányító, határozott, de ezeket olyan keretek között, hogy nekem is élvezetes legyen :) Szerintem ez teljesen rendben van, nők vagyunk, sokunkban van szubmisszív hajlam :D

21L

2017. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól is nézel ki kérdező, akkor jó kis nő lehetsz.
2017. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
A nők egy része igényli, sőt nagy része. Vannak, akik szélsőségesen igénylik, vannak, akiket csak irányítani kell.
2017. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet belőle baj, ha olyan emberrel vagy együtt, aki nem azért irányít, hogy a vágyai szerint ugráltasson, hanem előrevezeti a kapcsolatot. Más esetben valami éretlen idióta kihasznál.

Én is elvárom barátnőmtől, aki remélhetőleg jövőre már a feleségem lesz, hogy ha mondok valamit, akkor azt úgy csinálja, mert nem heccből teszem, hanem mert tudom, hogy úgy jó. Eddig egyetlen egyszer pofoztam fel miatta, akkor is csak azután, hogy *meglepetés* kiderült, nekem volt igazam.


23/F

2017. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, de úgysem fogsz ránk hallgatni. Majd a saját bőrödön fogod megtapasztalni.
2017. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Aztán szereted e, ha vernek? :D
2017. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is bejön, ha egy férfi határozott és célirányos, stb.

De nekem ebben vannak hatarok, a pasim ezt tiszteli..pl most van egy nagyon nehéz helyzet az életemben, hagyja, hogy én döntsek benne. Viszont egy nagyon határozott jellem.

Ha neked az kell, hogy megmondjanak mindent, akkor oké. Egészen addig, amíg tisztel benne a párod,addig rendben van.

2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt nőként csakis szex terén tudom elképzelni, hogy "elnyomjanak". De azt is csak jóleső értelemben, egészséges keretek között.
2017. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Te tudod... Én soha nem hagynám, hogy bárki is irányítson, pláne megverjen.

A volt pasim ütött, nem sokáig bírtam, visszaütöttem neki egy olyat, hogy nagyon meglepődött, miközben megaláztam a sárga földig. Otthagytam aztán.

Én alapból domináns, határozott nő vagyok, nem viselem el, ha egrecéroznak.

2017. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!