Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a barátnőtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtok nem fogadna el semmilyen ajándékot, de még ételt se meg egy meghívást sem tőletek?

Figyelt kérdés

Semmilyen alkalomból nem fogad el ajándékot.

Ha nálunk van hoz magával kaját és azt eszi.

Megakartam hívni egy fagyira,azt mondta nála nincs pénz ha akarok fagyizni akkor fagyizzak.

Ő szokott nekem ajándékot adni alkalom nélkül is.

Ő szokott főzni is nekem.

Nem értem miéért ilyen fura.1 éve vagyunk együtt.

23 évesek vagyunk.


2017. nov. 6. 02:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*barátnőtök
2017. nov. 6. 02:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fura ez a dolog. Lehetseges, hogy valaki nagyon melyen megbantotta/megalazta valamikor. Pl: aranyasonak nevezte, megvadolta, hogy kihasznal masokat, eloskodo, vagy hasonlo, ezert tartja magat tavol meg a latszatatol is. Ha ez lehet a hatterben, jo idobe telhet, amig megbizik barkiben is annyira, hogy oldodjon kicsit. Ha akar beszelni rola, megnyugtathatod, de ha nem, akkor csak varj ki turelmesen.
2017. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vótmá.
2017. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!