Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet az oka, hogy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az oka, hogy valamit hiányolok a párkapcsolatomból? Többet kéne "csinálnunk valamit"? Programokat kitalálni?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, mintha nem lenne "teljes" a kapcsolat.

Közel 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, hatalmas szerelem ez már az elejétől fogva, viszont azt veszem észre magamon, hogy már nem vagyok olyan lelkes, mint az elején.

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ti a párotokkal rendszeresen szerveztek programokat?

Mert mi sehová sem járunk, max 1-2X voltunk sétálni, többször bevásárolgatni együtt. :D Imádunk otthon lustulni, beszélgetni, tévézni, főzni, feküdni, üldögélni, együtt tanulni. Egész álló nap elvagyunk bent a szobában. Az ötlött a fejembe, hogy talán ez az oka, hogy nem olyan érdekes, izgalmas a kapcsolatunk.

19/L



2017. nov. 6. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az exemet is zavarta ez az dolog, de nem nagyon tett azért, hogy legyen változás (a problémák nagy részét el sem mondta nekem), amikor megkérdeztem a szakítás után, hogy milyen hibáim voltak, akkor felsoroltak között volt az is, hogy nem mentünk sehova


későbbi kapcsolatomban ezen változtattam, itt az ex, már nem problémázott ezen


24F

2017. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És jó esett kimozdulgatni több alkalommal is? Mikor például otthon is lehettetek volna, kényelemben popcornt éve a film közben?

A többi kapcsolatodban milyen helyekre mentetek szívesen? :)

2017. nov. 6. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatom volt


moziztunk, sétáltunk, 2.-al miután vége lett több helyre beülök ismerősökkel, de még mindig otthonülős típus vagyok :)

2017. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez így baromi unalmas lehet. Mármint én is szeretek otthon lenni és filmet nézni, na de hogy mást nem csinálnánk, azt nem tudom elképzelni. Főleg, hogy sétálni is csak 1-2x voltatok, ami ugy epénzbe se kerül, mi ha otthon is vagyunk hétégén, és nincs extra program sétálni mindig kimegyünk, ha lehet. Szóval ez lehetséges, hogy zavarni fogja legalább az egyik felet. Persze az is lehet, hogy eleve baj van a kapcsolattal, csak keresed az indokot.
2017. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És igen, szervezünk programokat rendszeresen. Mozi, színház,kirándulás a természetbe, utazás, közös ebéd/vacsi, kávézás, stb.
2017. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ember függő, ha minkét ember hasonlóan otthon ülős, akkor működhet, de nekem is több kapcsolatomban volt probléma hogy a pasik lusták voltak és nem mentünk sehová. Volt, akivel egyáltalán nem, volt, akivel eleinte igen, és később lett lapos. Volt, aki szimplán lusta volt, másnak meg sose volt pénze még arra se, hogy kávézni hívjon :D
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mi is otthonülős típusok vagyunk. Legalábbis én azóta, hogy vele összejöttem. :D Előtte folyton jártunk barátnőkkel bulizni, nagyon sokat sportoltam, de belekényelmesedtünk a kapcsolatba, ebből próbálnék kikecmeregni, de nagyon nehéz. Egyetemre járunk, sokszor úgy érzem hogy ha elmennénk valahová akkor az esetleg a tanulás rovására menne. Vagy ha elkezdek futni azt otthon csinálnám, barátomnál már sosem esik jó, ha meg a kolin vagyok szintén nem megyek ki futni-- Nekem meg pont a rendszerességre volna szükségem.


A válaszaitok is ráerősítenek arra, ami már nekem is megfogalmazódott a fejemben, hogy változásra lenne szükség, kimozdulni és újra sportolni. Köszi a válaszokat, szívesen fogadnék még párat. :)

2017. nov. 6. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, ebből 6 éve már házasként, de folyamatosan vannak programjaink. Állatkert, színház, koncert, de akár egy havi nagybevásárlás is lehet szórakoztató. A legapróbb kis 5 perces "beszaladunk a postára" is élmény, ha együtt csináljuk. Meg is őrülnénk, ha annyiból állna az életünk, hogy kukoricát zabálunk és filmet nézünk. :/
2017. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irány futni heti 3x. Túrázás, erdőjárás, bringázás, nagy séták, egymás fotózása a természetben, közös főzés, elmenni kajálni ide-oda, kiállításra, színház, mozi, szabadulószoba, gokart, télen forraltborozás, vásár, szánkózás stb. :)
2017. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyen piti dolgokat persze szoktunk, mint a főzés, bevásárlások, meg ha van hó kimegyünk szánkózni, bicajozni eljártunk párszor, társasjátékokat játszunk, de inkább csak beszélünk róla, álmokat szövögetünk, de meg nem valósítjuk. :D Sok helyre szeretnénk majd kirándulni menni, meg tényleg ezeregy programot kitaláltunk már, de a vége általában az, hogy elhalasszuk. Csak nem értem hogy lehetünk abban a momentumban olyan lusták, mert később már bánom hogy inkább csak lustálkodtunk. Ez egy ördögi kör.
2017. nov. 6. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!